Nawiązanie współpracy partnerskiej z Horwath HTL

01.05.2009
  1. Strona główna
  2. Nawiązanie współpracy partnerskiej z Horwath HTL

Izba nawiązała współpracę partnerską z francuską firmą konsultingową Horwath HLT, wchodzącą na rynek polski w zakresie doradztwa dla branży hotelowej. Szczegółowe informacje na temat ew. współpracy można otrzymać w biurze Izby, tel. +48 22 579 16 24.

Grupa konsultingowa Horwath HTL jest członkiem międzynarodowej sieci Horwath International. Od momentu jej założenia w roku 1915 jest rozpoznawana jako lider doradztwa w hotelarstwie. Numer jeden w Azji, obecna w 32 krajach, Horwath HTL jest pierwszą firmą konsultingową na świecie w zakresie turystyki i hotelarstwa.

Horwath HTL Polska specjalizuje się w doradztwie dla administracji publicznej oraz inwestorów/operatorów prywatnych i pomaga im w realizacji projektów hotelarskich,turystycznych, sportowych i kulturalnych. W ramach tej działalności ekipa Horwath HTL pracowała m.in. nad przygotowaniem projektu centrum hotelowo-rezydencyjnego z dwoma polami golfowymi i przystanią jachtową w Bodrum, Turcja, projektem renowacji hotelu Ritz w Paryżu i strategią rozwoju hotelarskiego na Ukrainie dla międzynarodowej grupy hotelowej.
 
Na początku roku 2009, paryski oddział firmy otworzył nowe biuro w Warszawie we współpracy z TPA-Horwath, jednym z najważniejszych biur audytu i doradztwa finansowego w Polsce.
 
W chwili obecnej konsultanci Horwath HTL pracują, między innymi, nad opracowaniem nowego planu zagospodarowania dla Chorzowskiego Parku Kultury i Wypoczynku oraz strategią rozwoju i asystą inwestorską dla międzynarodowej sieci hoteli ekonomicznych.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij