16 priorytetów hotelarzy w UE

  1. Strona główna
  2. IGHP
  3. 16 priorytetów hotelarzy w UE

Szanowni Państwo,

Branża turystyczno-hotelowa jest trzecim co do wielkości obszarem aktywności społeczno-gospodarczej w Unii Europejskiej. Jej kondycja ekonomiczna i rozwój ma ogromne znaczenie w tworzeniu dobrobytu gospodarczego krajów wspólnoty europejskiej i zwiększaniu ich konkurencyjności w gospodarce światowej. Dynamiczny wzrost liczby małych i średnich przedsiębiorstw działających w sektorze turystyczno-hotelowym oznacza przede wszystkim powstanie nowych i atrakcyjnych miejsc pracy, szczególnie dla młodych ludzi.

Dlatego tak istotna staje się polityka oraz ustawodawstwo dotyczące tej dziedziny gospodarki kształtowane przez Parlament Europejski i inne organizacje działające w Unii Europejskiej.

Poniżej przedstawiamy 16 postulatów europejskich hotelarzy zrzeszonych w HOTREC, które jako członkowie IGHP w pełni popieramy.

Podejmiemy stosowne działania i dołożymy starań, aby wymienione postulaty zostały w pełni dostrzeżone i potraktowane priorytetowo zarówno przez ustawodawców w Polsce, jak i w Unii Europejskiej.

Weź w tym udział, działaj z nami!

 

Ireneusz Węgłowski,

Prezes IGHP

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij