JP Morgan Chase przekaże IGHP 5 milionów dolarów

14.05.2022
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Holding finansowy JP Morgan Chase przekaże IGHP 5 milionów dolarów w celu zapewnienia tymczasowego zakwaterowania dla uchodźców przebywających w Polsce.

- W gronie członków IGHP jest ponad 550 hoteli. Zdecydowana większość z nich już od dnia wybuchu wojny na Ukrainie zaangażowała się w pomoc uchodźcom. To wsparcie odbywa się na wielu płaszczyznach, począwszy od przeprowadzania zbiórek darów wśród pracowników hoteli, a skończywszy na zapewnieniu zakwaterowania. Dzięki współpracy IGHP z JP Morgan Chase hotele członkowskie będą mogły jeszcze bardziej włączyć się w organizację pobytu w Polsce osobom uciekającym przed wojną w Ukrainie. Dziękujemy naszemu partnerowi za zaufanie. Odczuwamy dużą satysfakcję, że po wielu tygodniach rozmów i uzgodnień udało nam się sfinalizować umowę dotyczącą tego ważnego projektu – mówi Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP.

IGHP będzie koordynować zakwaterowanie uchodźców z Ukrainy. Wkrótce członkowie Izby otrzymają szczegółowe informacje na temat możliwości i zasad udziału w projekcie.

https://www.jpmorgan.com/news/ukraine-humanitarian-crisis

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij