Pobyty w 14 hotelach Radisson Hotel Group do wygrania

26.07.2021
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Zwycięzca konkursu fotograficznego "Pocztówka z Polski" otrzyma zaproszenie dla dwóch osób do 14 hoteli sieci Radisson Hotel Group w całej Polsce. Konkurs został ogłoszony online – na Instagramie i Facebooku i zgodnie z zapowiedzią potrwa do końca wakacji.

Prawdziwe tournee po Polsce czeka na zwycięzcę konkursu "Pocztówka z Polski". Aż czternaście obiektów należących do Radisson Hotel Group przekaże nagrodzonej osobie dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt.

Z nagrody będzie można korzystać do końca 2023 roku, a o jej atrakcyjności decyduje nie tylko liczba dostępnych hoteli, ale także ich standard, jakość usług i lokalizacja. Wszystkie obiekty Radisson Hotel Group w Polsce zlokalizowane są w centrach miast, w najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach.

Na mapie podróży znajdują się obiekty marek Radisson Blu, Radisson, Park Inn by Radisson oraz Radisson Collection zlokalizowane w Krakowie, Zakopanem, Szczecinie, Świnoujściu, Wrocławiu, Poznaniu, Szklarskiej Porębie, Sopocie, Gdańsku, Warszawie i Katowicach. Dodatkowo wszystkie hotele zapowiedziały nagrody regionalne, którymi indywidualnie nagrodzą wybrane przez siebie osoby – niezależnie od nagrody głównej.

By wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić jedno, niepowtarzalne zdjęcie. Może być to fotografia z popołudniowego spaceru, weekendowej wycieczki, czy wakacyjnej podróży po ciekawych zakątkach kraju. Zdjęcie należy zamieścić do 31 sierpnia na swoim profilu Facebook lub Instagram – koniecznie z konkursowymi hashtagami #polskazradisson i #polskazparkinn oraz lokalizacją przedstawionego miejsca.

Szczegóły oraz regulamin zebrane zostały w wydarzeniu na: https://bit.ly/3v2WYxq

Konkurs „Pocztówka z Polski” jest częścią kampanii „Odkryj Polskę”, która w czasie pandemii jest ze strony Radisson Blu Hotel Group odpowiedzią na wzrost zainteresowania lokalną turystyką i potrzebą wypoczynku we własnym kraju.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij