Jarosław Nowak prezesem zarządu ELBEST HOTELS

27.09.2019
 1. Strona główna
 2. Aktualności
 3. Szczegóły aktualności

Jarosław Nowak objął stanowisko prezesa zarządu sieci Elbest Hotels. ELBEST HOTELS to ogólnopolska sieć hotelowa, w której skład wchodzą zarówno hotele, jak i obiekty ekonomiczne położone w całej Polsce. 

Są to:

 • Hotel Krynica**** w Krynicy-Zdrój
 • Hotel Wolin*** w Międzyzdrojach
 • Hotel Solina*** w Myczkowcach k. Soliny
 • Hotel Wodnik*** w Słoku k. Bełchatowa
 • Hotel Sport*** w Bełchatowie
 • Hotel Rychło*** w Bogatyni
 • Dom Wypoczynkowy Bełchatów w Szklarskiej Porębie
 • Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Złoty Sen w Złotnikach Lubańskich
 • Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna k. Bełchatowa
 • Centrum Szkolenia i Rekreacji Krasnobród w Krasnobrodzie

Łącznie w 10 obiektach jest prawie 1900 miejsc noclegowych oraz ponad 2500 profesjonalnie przygotowanych miejsc konferencyjnych. Elbest Hotels to kameralne obiekty rodzinne i duże ośrodki o zróżnicowanym standardzie. Elbest Hotels to szeroki wachlarz świadczonych usług w urokliwych lokalizacjach, ale też sprawdzony standard usług, atrakcje oraz wyśmienita kuchnia.

Bardzo chciałbym i będę do tego dążył, aby z naszych hoteli i centrów wypoczynkowo-szkoleniowych w szybkim czasie mogli w pełni korzystać polscy i zagraniczni turyści. W najbliższym czasie przygotujemy specjalną preferencyjną ofertę, adresowaną do biur podróży i organizatorów MICE. Zależy nam na dobrej współpracy z branżą turystyczną” - powiedział Jarosław Nowak, prezes zarządu ELBEST HOTELS.

Jarosław Nowak był w przeszłości zawodowo związany ze środowiskiem turystycznym, zwłaszcza w zakresie promocji Polski. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Stosunków Międzynarodowych tej uczelni. Od połowy lat 90. był m.in. udziałowcem, właścicielem oraz prezesem kilku firm krajowych, a od 2010 roku również  zagranicznych, m.in. w Federacji Rosyjskiej i Kazachstanie. W latach 1998-1999 jako doradca prezesa UKFiT /obecnie Ministerstwo Sportu i Turystyki/ współtworzył Polską Organizację Turystyczną, a następnie do 2003 roku pełnił funkcję dyrektora POIT w Nowym Jorku, promując nasz kraj w USA i Kanadzie. Po powrocie do kraju był dyrektorem Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Miasta Łodzi - m.in. zainicjował powołanie Łódzkiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. W latach 2006-2007 - jako pełnomocnik Ministra Spraw Zagranicznych oraz Ministra Kultury RP - był Komisarzem Roku Polskiego w Izraelu. Do 2010 roku pełnił funkcję wiceprezesa Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij