Nowe szkolenie IGHP „Zastosowanie Excela w Revenue Management”. Szkolenie dla osób pracujących z Excelem

06.03.2019
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

IGHP zaprasza na dwudniowe szkolenie z Revenue Management dla osób znających Excela. Hotelarze dowiedzą się, jak zwiększać zysk obiektów dzięki analizie osiąganych wyników i ustaleniu optymalnej ceny usług. Poznają również podstawy analityki hotelowej poprzez możliwości zastosowania arkuszy Microsoft Excel w złożonych analizach danych.

Zapraszamy na nowy cykl szkoleń IGHP z praktycznego zastosowania Revenue Management w hotelarstwie, gdzie będziemy pracować „na żywo” na komputerach. Szkolenie IGHP to doskonałe źródło wiedzy i praktycznych umiejętności dla Revenue Managerów i osób planujących karierę w tym zawodzie oraz analityków hotelowych danych. 

Dlaczego warto szkolić się z IGHP? 

Szkolenie IGHP to kilkanaście godzin praktycznych warsztatów, wprowadzenie do podstaw analityki hotelowej, takich jak eksploracja danych z systemów PMS, analiza statystyczna i modelowanie matematyczne oraz zaawansowane zastosowanie programu Microsoft Excel. Uczestnicy poznają podstawowe techniki analizy danych, ułatwiające podejmowanie decyzji biznesowych w hotelach i obiektach hotelowych.

Dla kogo

- revenue managerów

- osób planujących karierę RM

- analityków hotelowych

- uczestników zeszłorocznego szkolenia IGHP z RM

Prosimy zabrać ze sobą laptopy! 

Zapewniamy przerwy kawowe oraz lunch pierwszego i drugiego dnia.

Zakres szkolenia 

Dzień I

    1. Jak przekształcić surowe i luźne dane z systemu PMS w dane w arkuszu Microsoft Excel 

    2. Jak przekształcić dane w Excelu w bazę danych, gotowych do analizy

    3. Analiza danych: tworzenie tabel i tabel przestawnych 

    4. Analiza danych: wyszukiwanie danych, funkcje i makra

Dzień II

    1. Analiza danych wewnętrznych

    2. Analiza danych zewnętrznych

    3. Prognozowanie popytu

    4. Optymalizacja cen

Nasi trenerzy

Szkolenie poprowadzi Kris Głąbiński, który tematyką Revenue Management zajmuje się w praktyce od 14 lat. Współzałożyciel firmy szkoleniowej www.SzkoleniaHoteli.ploraz prezes spółki technologicznej, posiadającej jedyny Revenue Management System dla nie-revenue managerów www.Lybra.Tech. Kris tworzył od podstaw Revenue Management, Revenue Development i dystrybucję w liniach lotniczych oraz hotelach sieciowych. Zdobywał doświadczenie zawodowe w takich firmach, jak British Airways, PLL LOT, Qatar Airways, Accor Hotels, Yieldplanet, i-Rates, Roomito oraz Ratemetrics. 

Koszt dwudniowego szkolenia

Dla członków IGHP koszt udziału w szkoleniu wynosi 799 zł netto. Podmioty niezrzeszone w IGHP ponoszą koszt w wysokości 999 zł netto.

Zapisy

Na szkolenia można zapisać się online (linki do zapisów poniżej), pisząc do biura IGHP na adres ighp@ighp.pl lub dzwoniąc pod nr tel. +48 22 251 79 11, + 48 503 044 875.

Szkolenia odbędą się w 14 miastach w całej Polsce! 

Harmonogram szkoleń (aktualizujemy na bieżąco):

8-9.04 Kraków https://rm2krakow.konfeo.com/pl/groups

9-10.05 Kołobrzeg https://rm2kolobrzeg.konfeo.com/pl/groups

20-21.05 Gdańsk https://rm2gdans.konfeo.com/pl/groups

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij