Jubileusz Hotelu Podlasie i Restauracji Lipcowy Ogród

06.11.2018
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

3 listopada 2018 roku odbył się Jubileusz Hotelu Podlasie i Restauracji Lipcowy Ogród. Właściciele wraz z Pracownikami świętowali 15 lat działalności Hotelu oraz 10 lat Restauracji.

Firma Hass rozpoczęła historię z hotelarstwem w roku 2003, kupując funkcjonujący wówczas hotel robotniczy – Beton Stal. Obiekt nie miał przerwy w działalności – zmieniona została jedynie nazwa na AWA Park. Dwa lata później zdecydowano o zaktualizowaniu nazwy na Zajazd Podlasie. W 2009 roku obiekt został skategoryzowany. Od tego momentu działa już jako Hotel Podlasie. 

W roku 2008 rozpoczęła działalność Restauracja Lipcowy Ogród. W ciągu 10 lat Restauracja miała dwóch Szefów Kuchni – od 2008 roku był nim Tomasz Siwkowski, zaś od 2016 roku jest nim Rafał Goździk.

Podczas Jubileuszu nagrodzeni zostali Pracownicy w trzech kategoriach stażu pracy: 15 lat, 10 lat oraz 5 lat pracy w firmie. Właściciele podziękowali im za zaangażowanie oraz wkład włożony w budowanie tego miejsca. 

W trakcie tego wieczoru premierę miał również spot promocyjny obiektu ukazujący największą jego wartość – pracowników, ponieważ to właśnie ludzie tworzą to miejsce. EVERYDAY ONLY PEOPLE – miejsce to jest stworzone dla ludzi i działa dzięki ludziom! 

https://www.youtube.com/watch?v=tEWeI4tgDDY

Gala Jubileuszowa odbyła się w nowym obiekcie firmy Hass – Hotelu Traugutta3. Obiekt został oddany do użytku w bieżącym roku i posiada status hotelu 4-gwiazdkowego. Niebawem przy Hotelu Traugutta3 zostanie otwarta również Restauracja Regiment. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą: www.hoteltraugutta3.pl

Zdjęcia: Maciej Nowakowski

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij