Podstawy zarządzania kosztami w hotelu - szkolenie IGHP

25.09.2018
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Hotelowa księgowość miesięcznie ewidencjonuje nawet do tysiąca faktur przychodowych i kosztowych. Przekonaj się, jak wiele zyska hotel z zawartych w nich bezcennych informacji. IGHP zaprasza na kolejny cykl szkoleń poświęcony finansom w hotelarstwie. Tym razem, uczestnicy dowiedzą się, jak wiele korzyści da się wyczytać z codziennych cyfr i danych, a także przekonają się, że właściwa analiza hotelowych finansów ułatwi zarządzanie obiektem i zwiększy zyski.

Hotel ewidencjonuje miesięcznie od kilkuset do tysiąca dokumentów księgowych. Informacje w nich zawarte umożliwią szczegółową analizę wydatków wszystkich działów – usług noclegowych, hotelowego SPA, restauracji, administracji i wielu innych. Dzięki tej wiedzy, dyrektorzy i menedżerowie poszczególnych działów mogą skutecznie ograniczać rosnące nieustannie koszty hoteli, jednocześnie poprawiając ich wyniki!

Jak w praktyce wykorzystywać hotelowe dane finansowe i efektywnie analizować raporty? Tego dowiedzą się uczestnicy szkolenia pt. „Podstawy zarządzania kosztami w hotelu”, które rozpoczyna się 8 października w Krakowie. Hotelarze poznają zalety stosowania standardu USALI, którym największe hotele na świecie posługują się od ponad 90 lat! Zapoznają się z najważniejszymi wskaźnikami i metodami analizowania danych na rzeczywistych przykładach i przekonają się, jak wykorzystać tę wiedzę. Szkolenie trwa sześć godzin.

KOSZT SZKOLENIA

Dla członków IGHP koszt udziału w szkoleniu wynosi 299 zł netto. Podmioty niezrzeszone w IGHP ponoszą koszt szkolenia w wysokości 499 zł netto.

PROWADZĄCY SZKOLENIE

Szkolenie pt. „Podstawy zarządzania kosztami w hotelu” poprowadzą na zmianę Cezary Sarnecki oraz Jarosław Podniesiński.

Cezary Sarnecki partner w SECCO Hospitality Financial Management, wieloletni trener w różnych organizacjach szkoleniowych. Cezary Sarnecki jest związany z branżą hotelarską od ponad 13 lat. W czasie swojej pracy zawodowej pełnił m.in. stanowisko głównego księgowego i dyrektora finansowego w Hotelu Courtyard by Marriott oraz w Spółce Zarządzającej Port-Hotel, a także dyrektora generalnego i dyrektora finansowego w grupie Hotele DeSilva. Jest również Certyfikowanym Głównym Księgowym i członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, trenerem i konsultantem ds. USALI w renomowanej austriackiej firmie consultingowej Gransier & Associates.

Jarosław Podniesiński partner w SECCO Hospitality Financial Management, trener oraz konsultant ds. USALI w renomowanej austriackiej firmie consultingowej Gransier & Associates. Z branżą hotelarską związany od ponad 20 lat. W trakcie kariery zawodowej odpowiadał między innymi za kształtowanie polityki finansowo-księgowej w polskich i międzynarodowych sieciach hotelowych, przygotowywał procedury przed otwarciem obiektów hotelowych, wprowadzał procedury controllingu, a także pełnił stanowiska kontrolera finansowego, głównego księgowego oraz dyrektora finansowego. Posiada licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia biura rachunkowego.

HARMONOGRAM SZKOLEŃ (wkrótce kolejne terminy)

Na szkolenie można zapisać się, klikając link w wydarzeniu, pisząc do biura IGHP na adres ighp@ighp.pl lub dzwoniąc pod nr tel. +48 22 251 79 11, + 48 503 044 875.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij