IGHP patronem zawodów hotelarzy w kolarstwie szosowym

19.06.2018
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego została patronem I Mistrzostw Polski Branży Hotelarskiej w Kolarstwie Szosowym, które odbędą się 1 lipca 2018 roku. Organizatorem wydarzenia jest Hotel Europa Business & Spa w Starachowicach, członek Izby.

Pierwsza niedziela lipca w Starachowicach będzie należeć do kolarzy. 1 lipca odbędą się tam Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym ze startu wspólnego. Imprezie będzie towarzyszyć II Starachowicka Strzała, zawody dla amatorów na rowerach szosowych oraz górskich. Kolarskie Miasteczko z Biurem Zawodów, startem i metą wyścigów znajdą się przy Hotelu Europa Starachowice Business & Spa w Starachowicach.Elementem imprezy są I Mistrzostwa Polski Branży Hotelarskiej w Kolarstwie Szosowym, których patronem została IGHP.

Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Starachowicach odbędą się na czterech dystansach: 23 km, 63 km, 93 km i 123 km. Każdy z wyścigów poprzedzi przejazd honorowy ulicami Starachowic. Imprezą towarzyszącą Mistrzostwom Polski będzie II Starachowicka Strzała. Wystartują w niej amatorzy na rowerach górskich (23 km) oraz amatorzy na rowerach szosowych (63 km – w ramach tego wyścigu odbędą się I Mistrzostwa Polski Branży Hotelarskiej w Kolarstwie Szosowym).

Kolarskie Mistrzostwa Polski w Starachowicach i II Starachowicka Strzała są organizowane przez Poland Bike i Fundację Sport przy współpracy z Powiatem Starachowickim, Urzędem Miasta Starachowice, Gminami Pawłów i Brody, Komisją Masters i Cyklosport Polskiego Związku Kolarskiego i Hotelem Europa Starachowice Business & Spa w Starachowicach.

Więcej informacji na temat zapisów, sponsorów, bazy noclegowej, a także trasy zawodów znajduje się na stronie https://mpszosa.polandbike.pl/

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij