Komisarz Bieńkowska na 70 Zgromadzeniu Ogólnym HOTREC.

24.04.2015
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

W Luksemburgu, w dniach 23 i 24 kwietnia b.r. miało miejsce 70-te Zgromadzenie Ogólne HOTREC, europejskiej organizacji zrzeszającej 42 stowarzyszenia reprezentujące hotele, restauracje, kawiarnie i bary w 28 krajach Europy. W spotkaniu, ze strony Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, uczestniczył Prezes Ireneusz Węgłowski.

W spotkaniu uczestniczyła Komisarz ds. rynku wewnętrznego i usług, przemysłu, przedsiębiorczości oraz małych i średnich przedsiębiorstw, Elżbieta Bieńkowska.

W swoim wystąpieniu Komisarz podkreśliła znaczenie turystyki dla gospodarki Unii Europejskiej i przedstawiła priorytety, które będą obowiązywały w zakresie sektora turystyki.

Zapewniła, że w nadchodzących miesiącach, Komisja wysunie propozycje, mające na celu zredukowanie administracyjnych utrudnień dla małych i średnich przedsiębiorstw, co w konsekwencji zagwarantuje pozytywne zmiany w sektorze usług świadczonych przez branżę hotelarsko-gastronomiczną.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij