GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI

13.10.2016
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI

Nauka wizjonerem, władza kreatorem, branża realizatorem a korzyści wspólne - to idea, która towarzyszy nam podczas kolejnych edycji GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI. 

 
 

Szanowni Państwo,

niniejszym chcielibyśmy zaprosić Państwa na jedyne w swoim rodzaju SPOTKANIE LIDERÓW połączone z warsztatami szkoleniowymi. GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to wydarzenie różniące się od tradycyjnych konferencji. GREMIUM to przede wszystkim uczestnicy, prowadzone przez nich oficjalne debaty i kuluarowe dyskusje oraz wypracowane wnioski i rekomendacje.

Dawid Lasek

PODSEKRETARZ STANU MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

Gremium Ekspertów Turystyki jest świetnym miejscem do podsumowania roku 2016 oraz do dyskusji jak w innowacyjny sposób promować Polskę i jak budować turystyczne marki regionalne. Na konferencji możemy liczyć na opinię branży turystycznej, środowiska akademickiego oraz samorządu terytorialnego, co jest dla mnie niezwykle ważne. Zróżnicowany program Gremium pozwoli wszystkim uczestnikom zapoznać się z aktualnymi wyzwaniami stojącymi przed turystyką w Polsce. Upływające miesiące pokazują, że rok 2016 będzie dobry dla polskiej turystyki. Dzięki dyskusji podczas Gremium możemy wypracować rozwiązania pokazujące, co robić aby było jeszcze lepiej.
 
Motywem przewodnim GREMIUM jest WSPÓŁPRACA, budowanie „mostów” łączących różne środowiska: urzędników, przedsiębiorców, naukowców, działaczy. W bardzo bogatym programie warsztatów szkoleniowych każdy z osobna znajdzie coś dla siebie, a podczas obrad plenarnych wspólnie porozmawiamy o kluczowych zagadnieniach polskiej turystyki.

Wojciech Fedyk

PREZES POLSKIEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ
Kolejna edycja Gremium Ekspertów Turystyki pokazuje, że to wydarzenie nie tylko spełniło w minionych latach stawiane wobec niego oczekiwania, ale jest też imprezą, która sama ma wobec uczestników wymagania. Poziom merytoryczny Gremium jest, bowiem tym, co stanowi o jego istocie. Organizatorzy ustawili wysoko poprzeczkę i dziś przedmiot licznych debat i prezentacji jest przedstawiany na najwyższym, oczekiwanym przez uczestników i gości, poziomie. Stworzyli wydarzenie będące już marką. Dzięki zaangażowaniu wybitnych ekspertów i praktyków, mających na swoim koncie wiele zrealizowanych z sukcesem projektów badawczych i marketingowych Gremium jest spotkaniem nobilitującym i wyznaczającym kierunki rozwoju turystki w Polsce. Szeroka wymiana wiedzy, doświadczeń i poglądów a także konwersja specjalistycznej wiedzy w koncepcje wdrażane już przez konkretne podmioty w miastach i regionach niewątpliwie wynika z potencjału intelektualnego, który generuje Gremium, ale także zaangażowaniu i odpowiedzialności uczestników, dla których coroczne spotkanie jest asumptem do zmian w obszarach, na których prowadzą działalność. W każdej dziedzinie potrzebni są liderzy, którzy propagują nowinki i są gotowi wprowadzać je w życie. Polska turystyka potrzebuje światłych rozwiązań nie tylko by nie pozostać w tyle na międzynarodowym rynku, ale także sama stanowić wzór do naśladowania przez innych. W moim odczuciu taka właśnie idea towarzyszy kolejnym Gremiom Ekspertów Turystyki i dlatego jest to wydarzenie nie tylko potrzebne, ale wręcz niezbędne, aby tworzyć nową jakość w zarządzaniu turystyką w Polsce.
 
GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to również doskonała okazja do pierwszych refleksji i nakreślania szczegółowych planów działań na bazie efektów Kongresu Turystyki Polskiej w Świdnicy. Te dwa jakże ważne przedsięwzięcia uzupełniają się wzajemnie w ciąg zdarzeń tworzących nową jakość w polskiej turystyce.
 
GREMIUM wzbogaca o nową wiedzę i doświadczenia, nakreśla aktualne kierunki i rekomenduje właściwe działania. Jeśli przyjąć, że polski biznes ogólnie ma swoje Forum Ekonomiczne w Krynicy to bezsprzecznie GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI jest jego odpowiednikiem dla sektora turystyki.
 
ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI DO 31.października 2016. Szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny dostępny na www.gremium.forumturystyki.pl
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: Katarzyna Tomczyk, gremium@forumturystyki.pl, 693 400 094, 91 488 00 50

Pliki do pobrania:

Newsletter
Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij