Targi WorldHotel 2008

19.11.2008
  1. Strona główna
  2. Targi WorldHotel 2008

W dniach 5-7 Listopada 2008 roku, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki odbyła się w Warszawie, pierwsza edycja Targów Wyposażenia Obiektów Hotelowych WorldHotel 2008 organizowanych przez MTPolska Sp. z o.o., które były kontynuacją i rozwinięciem targów gastronomiczno-hotelarskich EuroGastro  cieszących się dużą popularnością w  naszej branży.

Nasza Izba jak zwykle była obecna na targach, prezentując na swoim stoisku między innymi informacje i materiały reklamowe produktów, usług oraz obiektów naszych członków.

Odwiedzający stoisko IGHP mogli wymienić swoje opinie, uzyskać interesujące ich informacje lub porozmawiać z obecnymi na stoisku członkami Zarządu i Rady IGHP; z Prezesem Aleksandrem Pietyrą, Sekretarzem Piotrem Nowogórskim, Skarbnikiem Pawłem Perzem, Dyrektorem Generalnym Krzysztofem Wojtkiewiczem oraz członkiem Rady Izby Panem Krzysztofem Skrzypczykiem.

Nasza Izba w ramach współpracy merytorycznej z MTPolska zorganizowała wspólnie z ekspertami z dziedziny prawa podatkowego ( Deloitte Doradztwo Podatkowe) oraz fachowcami z dziedziny Standardów Jakości i Bezpieczeństwa Żywności (SILLIKER Group Corporation) dwa seminaria, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród samych wystawców jak i wśród przedsiębiorców  odwiedzających Targi.

Pragniemy podziękować tą drogą wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko w czasie trwania targów i wyrazili swoje zainteresowanie uzyskaniem naszych rekomendacji produktowych bądź obiektowych, lub byli zainteresowani współpracą z Izbą Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego w obszarze promocji i reklamy swoich wyrobów bądź usług w środowisku hotelarsko - gastronomiczno - restauracyjnym. Podtrzymujemy zaproszenie do współpracy.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij