Recruiting Days 2018 – targi pracy dla hotelarstwa, gastronomii i turystyki

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

Wydarzenie RECRUITING DAYS już od 10 lat jest organizowane w Europie przez branżowy portal rekrutacyjny HOTELCAREER. Targi pracy odbywały się dotychczas na terenie Niemiec i Austrii, a przy okazji okrągłej rocznicy, będą miały swoją pierwszą odsłonę również w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 19.10.2018, w godzinach 10.00 – 15.00 w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Sprawdzony koncept targów pracy pozwala zbudować w ciągu kilku godzin wyjątkową przestrzeń pełną interakcji pomiędzy pracodawcami reprezentującymi branżę hotelarską, a uczniami oraz absolwentami kierunków powiązanych z hotelarstwem, gastronomią i turystyką.

Towarzysząca wydarzeniu nieformalna, ale pełna profesjonalizmu atmosfera stwarza świetne warunki do pierwszego kontaktu aplikanta z pracodawcą, a niejednokrotnie również do wstępnego omówienia możliwości współpracy. Zarówno wystawcy jak i odwiedzający znajdą podczas wydarzenia to, czego poszukują – kandydaci – praktyczną wiedzę od przedstawicieli branży, a wystawcy – bezpośredni kontakt z ambitnymi i wykształconymi aplikantami.

Zorganizowane grupy ze szkół hotelarskich i gastronomicznych, kandydaci zarejestrowani w HOTELCAREER, członkowie stowarzyszeń branżowych – grupa kandydatów jest zróżnicowana. Łączy ich wspólna chęć poszerzenia wiedzy i świadomego budowania ścieżki rozwoju zawodowego. Są nastawieni na wydarzenie pełne informacji, networkingu i nowych wrażeń. Poznaj ich osobiście i znajdź tych, którzy idealnie odpowiadają Twoim potrzebom rekrutacyjnym.

Wizerunek i reputacja firmy to elementy niezbędne, aby dotrzeć do utalentowanych pracowników. Właśnie dlatego specjalistyczne targi pracy są znakomitym narzędziem (pre-)rekrutacyjnym, pozwalającym na spójne przedstawienie firmy oraz zaprezentowanie specyfiki pracy i kultury organizacyjnej zainteresowanym kandydatom.

Targi pracy są promowane zarówno online, jak i poprzez naszą sieć partnerów. Wykorzystujemy narzędzia takie jak mailing, banery, kampanie social media czy materiały drukowane. Biorący udział w targach wystawcy zyskują dodatkowo promocję własnej marki podczas nagłaśniania wydarzenia.

Do zobaczenia na Recruiting Days!

 

Zespół HOTELCAREER

Organizator imprezy: HOTELCAREER

Data: 19.10.18

Strona Internetowa:  https://www.hotelcareer.pl/pracodawca/targi-pracy

Kontakt: targipracy@hotelcareer.pl , 22 356 36 90

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij