Obserwuj IGHP na LinkedIn!

13.06.2018
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

IGHP jest już obecna na LinkedIn. To drugi – po Facebooku – kanał społecznościowy, który Izba będzie wykorzystywać do codziennej komunikacji z branżą. Zapraszamy do obserwowania i dyskusji.

- Chcemy dotrzeć z informacjami do jak najszerszego grona hotelarzy w Polsce. Zależy nam, by każdy hotelarz miał równy dostęp do wiedzy, którą dysponuje Izba. Dlatego w komunikacji wykorzystujemy zarówno media tradycyjne, media on-line, jak i media społecznościowe, z których coraz chętniej korzystają hotelarze. Cieszymy się, że od dzisiaj IGHP jest obecna w największej sieci zawodowej na świecie, dzięki czemu otwierają się przed nami nowe możliwości dotarcia do partnerów biznesowych – mówi Marcin Mączyński, wiceprezes i sekretarz generalny IGHP. 

Na profilu IGHP na LinkedIn będzie można przeczytać nie tylko o działaniach Izby, lecz także o zmianach w prawie dotyczących hotelarzy i nowościach w biznesie hotelarskim. 

Strona firmowa IGHP znajduje się pod adresem: https://www.linkedin.com/company/izba-gospodarcza-hotelarstwa-polskigo-ighp/ . 

Zapraszamy do obserwowania, polecania i komentowania.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij