#WypocznijBezpiecznie

  1. Strona główna
  2. #WypocznijBezpiecznie
Drogi Gościu!

Drogi Gościu!

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę!
Poznaj szczegóły ogólnokrajowej kampanii zorganizowanej przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego, której celem jest promocja bezpiecznego wypoczynku w hotelach w całej Polsce.

Co się zmieni w hotelach?

Hotele zawsze były bezpieczne i spełniały wszelkie normy, jednak od 4 maja 2020 roku muszą ściśle spełniać dodatkowe, nowe wymogi reżimu sanitarnego. Oznacza to, że pobyt w hotelu będzie wyglądał nieco inaczej niż kiedyś.

Oto najważniejsze kwestie:

<p>Hotele są wyposażone w <strong>środki ochrony bezpośredniej i płyny dezynfekcyjne</strong> – korzystaj z nich według potrzeb.</p>

Hotele są wyposażone w środki ochrony bezpośredniej i płyny dezynfekcyjne – korzystaj z nich według potrzeb.

<p>Ogranicz do minimum czas przebywania w częściach publicznych hotelu i osobisty kontakt z recepcją – <strong>bezpieczniej będzie zadzwonić.</strong></p>

Ogranicz do minimum czas przebywania w częściach publicznych hotelu i osobisty kontakt z recepcją – bezpieczniej będzie zadzwonić.

<p>Możesz ponownie <strong>korzystać z restauracji hotelowej</strong>. O nowych zasadach bezpieczeństwa i <strong>rygorze sanitarnym</strong> poinformuje Cię hotel.</p>

Możesz ponownie korzystać z restauracji hotelowej. O nowych zasadach bezpieczeństwa i rygorze sanitarnym poinformuje Cię hotel.

<p>Możesz ponownie korzystać ze<strong> stref rekreacyjno-wypoczynkowych w hotelu</strong>, takich jak baseny, sauny, gabinety SPA, gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie czy sale fitness. O szczególnych zasadach korzystania z wymienionych usług i rygorze sanitarnym poinformuje Cię obsługa hotelu.</p>

Możesz ponownie korzystać ze stref rekreacyjno-wypoczynkowych w hotelu, takich jak baseny, sauny, gabinety SPA, gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie czy sale fitness. O szczególnych zasadach korzystania z wymienionych usług i rygorze sanitarnym poinformuje Cię obsługa hotelu.

<p>Dzienne <strong>sprzątanie pokoju</strong> odbywać się będzie tylko <strong>na życzenie</strong> i podczas Twojej nieobecności.</p>

Dzienne sprzątanie pokoju odbywać się będzie tylko na życzenie i podczas Twojej nieobecności.

<p>Zewnętrzne i wewnętrzne <strong>place zabaw dla dzieci</strong> są ponownie<strong> dostępne</strong>. O zasadach korzystania poinformuje Cię obsługa hotelu.</p>

Zewnętrzne i wewnętrzne place zabaw dla dzieci są ponownie dostępne. O zasadach korzystania poinformuje Cię obsługa hotelu.

<p>W związku z zagrożeniem Covid-19, hotel ma prawo do <strong>zawieszenia lub ograniczenia usług dodatkowych, które zwiększałyby zagrożenie</strong> Twoje i pracowników, np. dostarczanie bagażu do pokoi, usługa prania itp.</p>

W związku z zagrożeniem Covid-19, hotel ma prawo do zawieszenia lub ograniczenia usług dodatkowych, które zwiększałyby zagrożenie Twoje i pracowników, np. dostarczanie bagażu do pokoi, usługa prania itp.

<p>Zdrowie i bezpieczeństwo Gości i pracowników jest dla nas wszystkich kwestią najważniejszą, dlatego <strong>hotele są zobowiązane do przestrzegania zaleceń Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.</strong></p>

Zdrowie i bezpieczeństwo Gości i pracowników jest dla nas wszystkich kwestią najważniejszą, dlatego hotele są zobowiązane do przestrzegania zaleceń Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

#WypocznijBezpiecznie O czym powinieneś pamiętać, będąc Gościem w hotelu?

Pragniemy Cię zapewnić, że hotele w Polsce robią wszystko, abyś zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi mieli komfortowy i bezpieczny urlop. By nic nie zakłóciło Twojego wypoczynku, bardzo prosimy Cię o wyrozumiałość i współpracę. Nie patrz tylko na zachowanie innych. Sam dawaj przykład swoim zachowaniem.

O czym powinieneś pamiętać,  będąc Gościem w hotelu?

Zbierz informacje

Zapoznaj się z przepisami bezpieczeństwa sanitarnego, publikowanymi na stronie internetowej obiektu, w momencie dokonywania rezerwacji. W razie wątpliwości skontaktuj się z recepcją, w której uzyskasz wszystkie potrzebne informacje.

Rezerwuj bezpośrednio

Przy okazji apelujemy – rezerwuj nocleg bez pośredników, czyli przez stronę www hotelu, mail czy telefon. Dzięki temu hotel nie zapłaci wysokich prowizji. Teraz każda złotówka dla hoteli ma znaczenie.

Bezpieczeństwo w hotelu

<p>W częściach publicznych poruszaj się w <strong>maseczce zakrywającej usta i nos.</strong></p>

W częściach publicznych poruszaj się w maseczce zakrywającej usta i nos.

<p><strong>Przestrzegaj wymaganego dystansu </strong>między osobami, minimum 2 metry.</p>

Przestrzegaj wymaganego dystansu między osobami, minimum 2 metry.

<p><strong>Nie zapraszaj innych osób</strong> – w hotelu mogą przebywać tylko zarejestrowani Goście.</p>

Nie zapraszaj innych osób – w hotelu mogą przebywać tylko zarejestrowani Goście.

<p>Regularnie <strong>myj ręce.</strong></p>

Regularnie myj ręce.

<p>Pamiętaj, że dostęp do <strong>hotelowych suszarek</strong> do włosów może być ograniczony.</p>

Pamiętaj, że dostęp do hotelowych suszarek do włosów może być ograniczony.

Odpowiedzialność

W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie nas wszystkich nie powinieneś przyjeżdżać do hotelu, jeśli jesteś na kwarantannie, miałeś kontakt z chorym na Covid-19 lub masz podejrzenie zakażenia. Jeśli masz wyraźne objawy zakażenia, hotel nie zezwoli Ci na pobyt. Ponadto, mając świadomość bycia zakażonym, narażasz hotel na ponowne zamknięcie, a osoby z Twojego otoczenia na obowiązkową kwarantannę.

O kampanii „Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!”

Hotelarze z całej Polski chcą pokazać, że ich obiekty są bardzo dobrze przygotowane do przyjęcia Gości, co oznacza, że spełniają rządowe wytyczne bezpieczeństwa sanitarnego, a nade wszystko całym sercem pragną powrotu swoich Gości.

Do miłego zobaczenia!

O kampanii „Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!”

Materiały dla hoteli:

Zapraszamy hotelarzy do udostępniania materiałów graficznych kampanii w mediach społecznościowych, na profilach hoteli oraz na innych nośnikach i gadżetach.

Poniżej znajdują się pliki do pobrania.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij