II EDYCJA NSC HOTELS – SPRZEDAŻ W BRANŻY HOTELOWEJ

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

II EDYCJA NSC HOTELS – SPRZEDAŻ W BRANŻY HOTELOWEJ. WRACAMY STACJONARNIE!

Sprawdzone sposoby i inspiracje na zwiększenie zysków w branży hotelarskiej. National Sales Congress Hotels już 24 listopada w Warszawie.

Po kilku miesiącach batalii z koronawirusem sytuacja wydaje się powoli stabilizować. Nie snuje się planów podboju świata, ale szuka się sposobu na przetrwanie firm, załogi i miejsc, które bardzo często przez dziesięciolecia cieszyły się niesłabnącą popularnością.

W świecie zdominowanym przez agresywne działania marketingowe i wykorzystanie technologii, coraz więcej wymagań stawianych jest przed sprzedażą bezpośrednią. To w niej drzemie największy potencjał, aby zarabiać więcej. Tylko trwałe relacje z Klientami są w stanie uodpornić branżę hotelarską przed kolejnym kryzysem. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku hotelarstwa stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kongres łączący najważniejsze filary skutecznej sprzedaży i zarządzania w branży hotelowej.

NSC Hotels to jedyny w Polsce Kongres w całości poświęcony zwiększaniu skuteczności sprzedaży dedykowany kadrze managerskiej i właścicielom hoteli. Premierowa edycja odbyła się w październiku 2020 gromadząc blisko 200 znakomitych hotelarzy z całej Polski.


24 listopada 2021 w DoubleTree by Hilton Warszawa eksperci powracają, aby po raz kolejny opowiedzieć i doradzić:

Jak sprzedawać w dobie permanentnego kryzysu?
Jak budować trwałe relacje z klientami?
Jak wykorzystywać potencjał klientów biznesowych i sprzedawać więcej?
Jak zwiększać marżowość sprzedaży?
Jak zmienił się proces sprzedaży przez covid-19?


Na te pytania i wiele innych odpowiedzi udzielą uznani eksperci hotelarstwa, ale także doświadczeni praktycy sprzedaży i zarządzania. Wśród nich będą obecni m.in.: Krzysztof Sarnecki - przedsiębiorca, konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach wielu zarządów firm. Ekspert w zakresie budowania przewagi rynkowej firm i strategii marketingowej, Agnieszka Maszner-Paprocka - Prezes Zarządu Spółki Grand Baltic sp. z o.o., Dyrektor Finansowy w hotelu HAVET, Elżbieta Nitsze - Dyrektor Generalna Airport Hotel Okęcie, Marcin Sadło - dyrektor sprzedaży Leonardo Hotels Warsaw.

Dowiedz się więcej o prelegentach ekspertach i programie: https://nationalsales.pl/nsc-hotels-program-2/


Marka NSC to gwarancja wysoce merytorycznych wystąpień i najwyższych standardów jakości.

Udział w Kongresie potwierdzony jest certyfikatem sygnowanym przez Partnerów Merytorycznych wydarzenia: Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego oraz HotelManię. Na wydarzenie zapraszają także Srebrny Sponsor – Aqua System – wiodąca marka w dziedzinie uzdatniania, filtracji i dystrybucji wody oraz oczyszczania powietrza dla branży HoReCa oraz Partner Technologiczny Wydarzenia MERIZON – dostawca zaawansowanych systemów technologicznych i nowoczesnych rozwiązań multimedialnych dla branży hotelarskiej i sektora B2B.

National Sales Congress Hotels – Sprzedaż w branży hotelowej:

Miejsce: DoubleTree Hilton Warszawa

Termin: 24 listopada 2021


Zapraszamy do udziału! Ostatnie bilety dostępne na stronie Organizatora: https://nationalsales.pl/kup-bilet-hotels/

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij