VI Forum Promocji Turystycznej w Warszawie

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Przedstawiciele turystyki polskiej oraz goście z Austrii, Chorwacji, Cypru, Czech, Niemiec i Słowacji podzielili się swoimi doświadczeniami na VI Forum Promocji Turystycznej, które odbyło się 23 października w Warszawie. Organizatorem wydarzenia była redakcja portalu „Wasza Turystyka”, a patronem IGHP.

W hotelu Polonia Palace zostały poruszone tematy promocji MICE, turystyki zimowej, marketingu miejsc turystycznych różnego rodzaju i turystyki w Polsce jako produktu spakietowanego. Do udziału w obradach, dyskusjach i prezentacjach zgłosiło się 160 uczestników, w tym 38 ekspertów.

W trakcie sesji o marketingu miejsc w turystyce odbył się panel pt. „Turystyka krajowa w postaci pakietów turystycznych – czy to możliwe?”, w którym udział wziął Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP. W dyskusji uczestniczyli również Maciej Acedański, prezes Polonusa, Krzysztof Drągowski, dyrektor generalny Muzeum Polskiej Wódki, Arkadiusz Olchawa, dyrektor IT Itaki, Kamil Pakosz, prezes Hello Poland, Anna Podpora, kierownik działu produktu w Wakacje.pl oraz Kamil Ruciński, prezes Nocowanie.pl

Podczas Forum zostali ogłoszeni laureaci trzeciej edycji organizowanego przez redakcję WaszaTurystyka.pl konkursu „Kadry z Polski… i nie tylko”, w którym wyłoniono najlepsze turystyczne spoty promocyjne. Członkiem jury był Marcin Mączyński, sekretarz generalny.

W kategorii „smaczek regionu” I miejsce zajął film „Velo Małopolska – dobrze stroi” – Alicji Rapsiewicz i Andrzeja Budnika. II – „Młyn Myśliwiec – Kraina Krasnoludków” – Wojciecha Niczyporuka. III – „Wystawa Średniowiecznych Narzędzi Tortur i Egzekucji w Kiermusach” – Wojciecha Niczyporuka. Wyróżnienie: Cykl filmów „Szlak Orlich Gniazd” Związku Gmin Jurajskich.

W kategorii „smaczek regionu” wygrał film „Velo Małopolska – dobrze stroi” Alicji Rapsiewicz i Andrzeja Budnika. W kategorii „Mój region najpiękniejszy” zwyciężył „Szlak Kulturowych Piwnic Starego Miasta i Warszawa w zimowej aurze” Stołecznego Biura Turystycznego. W kategorii „Świat jest piękny” pierwsze miejsce zajął film „Inspiring Tunisia” przedstawiony przez Ministerstwo Turystyki Tunezji.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij