Hotel Marketing Conference 2019

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

3-4 października 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Hotel Marketing Conference - największej w Europie konferencji dla branży hotelarskiej. 

Hotel Marketing Conference (HMC) to największa w Europie konferencja dla hotelarzy organizowana przez firmę Profitroom - lidera wśród dostawców technologii rezerwacyjnych. W tegorocznej edycji weźmie udział rekordowa liczba uczestników - w dniach 3-4 października w jednym miejscu spotka się aż 1500 właścicieli obiektów hotelarskich, dyrektorów oraz pracowników hoteli i apartamentów z całej Polski. Nie bez powodu HMC 2019 to konferencja nie z tej ziemi!

Pierwszego dnia eventu hotelarze wezmą udział w otwartych prelekcjach prowadzonych przez specjalistów doskonale znających ich potrzeby. Wśród nich jest m.in. prof. Henryk Mruk - profesor zwyczajny na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej UE w Poznaniu. Uwielbiany przez hotelarzy za nietypowe spostrzeżenia związane z hotelarstwem, cenne wskazówki i wyjątkowe poczucie humoru, którym zaraża wszystkich słuchaczy.

3 października 2019 r. odbędzie się również branżowy wieczór.


Drugi dzień konferencji to bogata oferta warsztatów skupionych wokół kilku głównych zagadnień: Management, Marketing, Revenue i Interactive. To uczestnicy wybierają warsztaty, w których chcą wziął udział. Część jest bezpłatna, a część płatna. Wszystkie gwarantuję zdobywanie wiedzy w oparciu o case studies

Z kim hotelarze będą mieli okazję wymienić wiedzę i doświadczenia? Oprócz prof. Mruka, wśród prelegentów i prowadzących warsztaty jest m.in. Cezary Sarnecki (były Dyrektor finansowy w Courtyard by Marriott i Hotel DeSilva, trener IGHP), Paweł Cichocki (Marketing Services Manager w Profitroom), Piotr Kasperczak (trener i doradca z zakresu marketingu hotelowego i turystycznego), Magdalena Urbaniak (Specjalistka ds. influencer marketingu, blogerka), Karol Weber (inspektor hotelowy), Joanna Kulesza (hotelarz, trener i konsultant z zakresu sprzedaży, polityki cenowej i zarządzania recepcją w hotelu) i wielu, wielu innych cenionych specjalistów.

Jesteś hotelarzem? Zapisz się na HMC 2019 już dziś, nie przegap eventu roku!

Hotel Marketing Conference w skrócie:

  • kiedy: 3-4 października 2019 r.
  • gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie, paw. 15, Sala Ziemi
  • dla kogo: właścicieli, dyrektorów i pracowników hoteli i apartamentów
  • co: prelekcje, wieczór branżowy i warsztaty
  • strona internetowa
  • fanpage
  • wydarzenie
Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij