Hotel Trends Poland & CEE 2018

 1. Strona główna
 2. Wydarzenia
 3. Szczegóły wydarzenia

https://www.hotel-trends.pl/

Hotel Trends Poland & CEE jest wyjątkowym, dwudniowym wydarzeniem branży hotelowej, które gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej w Polsce – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych oraz czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki.

Hotel Trends Poland & CEE to doskonała okazja do spotkań i rozmów biznesowych na najwyższym poziomie. Podczas dwóch dni najbliższej edycji w dyskusjach panelowych, debatach i warsztatach wezmą udział czołowi eksperci hotelowi z kraju i zagranicy, najbardziej uznani menedżerowie z wieloletnią, popartą sukcesami praktyką zawodową.

Hotel Trends Poland & CEE to nie tylko forum wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w branży hotelarskiej. To także inspirujące miejsce, w którym uczestnicy mają możliwość wymiany doświadczeń oraz poznania nowych partnerów biznesowych podczas przerw networkingowych, lunchu oraz bankietu na zakończenie części merytorycznej.

Tematyka paneli i sesji Hotel Trends Poland&CEE 2018

I DZIEŃ
 • Perspektywy i wyzwania branży hotelowej w CEE – panel liderów europejskiego rynku
 • Dzierżawa – gwarancja sukcesu czy źródlo przyszłych problemów?
 • Pokój przyszłosci – jak technologia może pomóc hotelarzom zdobyć przewagę nad konkurencją?
 • Wpływ najmu krótkoterminowego na współczesne hotelarstwo
 • Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu na trudnym rynku pracy – panel dyrektorów generalnych
II DZIEŃ
 • Moduł I - Inwestycje w hotelarstwie
 • Moduł II - Marketing w hotelarstwie
 • Moduł III - Regulacje w obszarze usług hotelarskich. Co pomaga, a co przeszkadza hotelom?

Podsumowaniem pierwszego dnia Hotel Trends Poland&CEE będzie Gala, podczas której ogłoszeni zostaną laureaci czwartej edycji konkursu „Hotelarz Roku 2018”.

Ponad 450 polskich i zagranicznych ekspertów oraz praktyków branżowych wzięło udział w 5. edycji konferencji HOTEL TRENDS POLAND & CEE, która odbyła się 27-28 listopada 2017 w Warszawie. To najwyższa frekwencja w historii tego cyklu spotkań branżowych. W pięciu dotychczasowych edycjach wydarzenia uczestniczyło ogółem ponad 1850 przedstawicieli najważniejszych hotelowych marek świata, a także ekspertów branżowych, właścicieli i dyrektorów hoteli sieciowych i niezależnych z Polski.

Do kolejnej edycji ponownie zapraszamy właścicieli, inwestorów i kadrę managerską hoteli, prezesów i członków zarządów spółek hotelarskich, przedstawicieli globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architektów, projektantów oraz największych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij