Targi WorldHotel już jutro

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Już jutro rozpoczną się VI Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2013.

W dniach 2-4 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie producenci, dystrybutorzy i dostawcy rozwiązań, które mają zastosowanie w sektorze hotelarskim, spotkają się z przedstawicielami branży. Zarządzający obiektami noclegowymi będą mogli również wziąć udział w 12 szkoleniach i warsztatach poświęconych problematyce marketingu, zarządzania i obsługi klienta.
 
Janusz Piechociński, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki objął Targi WorldHotel Honorowym Patronatem. Ich uroczyste otwarcie odbędzie się 2 października o godzinie 10.00 na scenie targowej. Wtedy też nagrodzeni zostaną laureaci prestiżowego konkursu Ministra Gospodarki na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora.
 
Z kolei 3 października zostanie rozstrzygnięty konkurs na najlepszą ofertę Targów WorldHotel 2013 współorganizowany przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Zwycięzcom zostanie przyznane unikalne logo „The Best of WorldHotel 2013”.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij