Hotel Trends Poland & CEE 2019

Hotel Trends Poland & CEE jest największym i najważniejszym forum hotelowym w regionie CEE, które gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych, czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, a także reprezentantów sieci hotelowych i funduszy inwestycyjnych z całej Europy.

Hotel Trends Poland & CEE to doskonała okazja do spotkań i rozmów biznesowych na najwyższym poziomie. Podczas dwóch dni najbliższej edycji w dyskusjach panelowych, debatach i warsztatach wezmą udział czołowi eksperci hotelowi z kraju i zagranicy, najbardziej uznani menedżerowie z wieloletnią, popartą sukcesami praktyką zawodową.

Hotel Trends Poland & CEE to nie tylko forum wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w branży hotelarskiej. To także inspirujące miejsce, w którym uczestnicy mają możliwość wymiany doświadczeń oraz poznania nowych partnerów biznesowych podczas przerw networkingowych, lunchu oraz bankietu na zakończenie części merytorycznej.

https://www.hotel-trends.pl/

Zdjęcia z konferencji:

1. dzień - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2588303621266721&type=3

2. dzień - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2588636354566781&type=3

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij