Carpet Studio to oficjalny dystrybutor wykładzin hotelowych marki Ege Carpets

  1. Strona główna
  2. Szczegóły oferty

Z przyjemnością prezentujemy specjalną promocję dla członków IGHP.

W naszym portfolio znajdziecie Państwo szereg kolekcji wykładzin duńskiej produkcji, o zróżnicowanej gramaturze. Posiadamy zarówno wykładziny w rolce, jak i płytki dywanowe, a szerokie spectrum wzorów i specyfikacji pozwala na dopasowanie wykładzin do każdego projektu i budżetu. Wykładziny ege to produkty projektowane przez artystów światowego formatu, takich jak Tom Dixon czy Monsieur Chrstian Lacroix. Ege Carpets nie koncentruje się jednak tylko na aspektach estetycznych: produkowane w Danii wykładziny są certyfikowane przez Cradle to Cradle oraz szereg innych organizacji, działających w obszarze odpowiedzialnej produkcji. Dzięki opatentowanemu przez Ege Carpets podkładowi Ecotrust – produkowanemu z przetworzonych butelek typu PET – oraz wykorzystaniu przędzy Econyl – powstałej z odpadów przemysłowych – macie Państwo pewność, że wykładziny ege to odpowiedzialny środowiskowo wybór.

W ramach Carpet Studio działa Biuro Projektowe, które służy pełną obsługą, zarówno w zakresie opracowania zamówienia oraz kalkulacji powierzchni, jak i wsparcia przy projektach autorskich. Wspieramy inwestorów, pragnących osiągnąć w swoich wnętrzach atmosferę przytulności i piękna, bez kompromisów w sferach użytkowych, takich jak komfort i akustyka. Doradzamy nie tylko w zakresie rozwiązań technicznych czy obliczeń, ale nasi architekci służą pomocą przy wyborze wzoru lub jego rekoloryzacji. Dzięki tej usłudze, niemal każdy wzór z katalogów ege można dopasować do konkretnego wnętrza i jego unikalnego projektu.

W ofercie Ege Carpets znajdują się wykładziny o wzorach inspirowanych klasyką, etnicznością, geometrią czy też naturą (kolekcje Highline), a także ciekawe rozwiązania bazujące na konstrukcji włókien, dzięki którym osiągamy efekt reliefu (kolekcje Colortec). Niezwykle ciekawy potencjał mają kolekcje oparte na ekologicznej przędzy pochodzącej z recyklingu – Econyl, bazujące na inspirujących przejściach tonalnych lub strukturze o zmieniającej się wysokości włókna (kolekcje ReForm).

Dla projektów wymagających szczególnego, unikatowego podejścia, oferujemy także usługę opracowania wykładziny projektowanej. Dzięki możliwościom technicznych Ege Carpets, możemy dostosować wzór wykładziny do każdego projektu i nanieść na nią wyjątkowy wzór.

Dla członków Izby przygotowaliśmy promocję, która pomoże Państwu przygotować się na kolejne sezony: do końca czerwca każdy zrzeszony Hotel otrzyma rabat w wysokości 5% na wszystkie kolekcje Ege Carpets.

 

Zapraszamy do kontaktu na:

carpetstudio.pl

office@carpetstudio.pl

+ 48 602 184 548

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij