PolCard from Fiserv - rozwiązania płatnicze dla hoteli

 1. Strona główna
 2. Szczegóły oferty

PolCard from Fiserv ułatwia zarządzanie hotelem

Pełny pakiet rozwiązań płatniczych PolCard from Fiserv zapewnia kompleksową obsługę gości Twojego hotelu.

Przed przyjazdem

Preautoryzacja

Pozwala zablokować odpowiednią kwotę na koncie gościa podczas rezerwacji. Zabezpieczenie środków trwa do momentu zapłaty, odwołania lub wygaśnięcia preautoryzacji. Jeżeli gość nie pojawi się, nie odwołując rezerwacji, usługa umożliwia pobranie z jego karty kaucji w wysokości opłaty za jedną dobę hotelową.

Rezerwacja z obciążeniem z góry

Dzięki rezerwacji z obciążeniem z góry hotel pobiera opłatę z karty gościa przed jego przybyciem na miejsce.

Podczas pobytu

Transakcja w walucie karty (DCC)

Dzięki DCC – Dynamic Currency Conversion (dynamiczna wymiana walut) – goście zagraniczni płacą za usługę hotelową w walucie swojego kraju. Obsługujemy płatności dla 30 walut.

 

Cash Back

Funkcja Cash Back umożliwia klientowi wypłatę gotówki podczas transakcji kartą. Dzięki niej goście hotelowi nie muszą szukać bankomatu.

 

Po wyjeździe

Ekspresowe wymeldowanie

Nie wymaga obecności gościa. Opłaty pobierane są z jego karty na podstawie wcześniejszej zgody na obciążenie rachunku. Późniejsze dociążenia pozwalają dopisać do zamkniętego rachunku opłaty za telefon, internet, minibar lub room service.

 

Generator Linków

Bezpieczne i wygodne rozwiązanie do obsługi rezerwacji online, dzięki któremu wszystkie strony transakcji są usatysfakcjonowane.

 • Bezpieczny dla wszystkich stron transakcji – eliminuje reklamacje z tytułu transakcji oszukańczych tzw. chargeback i ryzyko transakcji MO/TO w terminalu,
 • Umożliwia przeprowadzenie bezpiecznej dla akceptanta płatności,
 • Umożliwia pobranie płatności (wysłanie linku) wtedy, gdy akceptant wyceni usługę lub jest pewny, że dostarczy produkt na czas i zgodnie z warunkami zamówienia,
 • Redukuje ryzyko wycieku danych kartowych - hotel nie ma konieczności przechowywania danych wrażliwych karty.

PolCard from Fiserv to wiarygodny i sprawdzony partner branży hotelarskiej

 • Działamy na polskim rynku od 1991 roku i jesteśmy najbardziej  doświadczonym dostawcą rozwiązań płatniczych oraz wydawcą kart,
 • Co trzeci hotel w Polsce wykorzystuje rozwiązania PolCard from Fiserv,
 • Tak jak Twój hotel, nasz system pracuje bez przerwy całą dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Jeżeli wystąpiłyby jakiekolwiek problemy – dokonujemy naprawy w ciągu 6 godzin, od poniedziałku do niedzieli.

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z PolCard from Fiserv?

 • Dostarczysz klientowi najwygodniejsze sposoby płatności w terminalu i w Internecie,
 • Skorzystasz z najszybszych i niezawodnych terminali dopasowanych do potrzeb Twojego hotelu i objętych całodobowym wsparciem technicznym,
 • Otrzymasz proste i czytelne raporty dostosowane do Twojego systemu księgowania i szybkie rozliczenia transakcji, a także bezpłatne: szkolenia, wsparcie i materiały marketingowe oraz pomoc mobilnego Opiekuna Handlowego.

PolCard from Fiserv dla członków IGHP ma specjalną, urodzinową ofertę współpracy!

Aby skorzystać z wyjątkowej oferty, prosimy o kontakt z:

Więcej informacji o PolCard from Fiserv dostępnych jest na: https://www.polcard.pl/twoja-branza/restauracje-i-hotele/

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij