Cykl bezpłatnych warsztatów dla dzieci „NYX Hotel Warsaw for Kids”

  1. Strona główna
  2. Szczegóły oferty

Cykl bezpłatnych warsztatów dla dzieci „NYX Hotel Warsaw for Kids” rusza już 26 czerwca

26 czerwca w lifestylowym hotelu NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels Brands odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci – Kreujemy z LEGO. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11 00 i będzie inauguracją cyklu wakacyjnych warsztatów - „NYX Hotel Warsaw for Kids”. Harmonogram obejmuje atrakcje dla najmłodszych, takie jak sadzenie lasu w słoiku, zabawy z robotami czy tworzenie zabawek z materiałów recyclingowych. Udział w każdym spotkaniu jest bezpłatny. Informacje o kolejnych warsztatach znaleźć będzie można na stronie NYX Hotel Warsaw w serwisie Facebook.

Pierwszy dzień wakacji – dzień, na który wszystkie dzieci bardzo czekają. Przedłużający się lockdown, lekcje zdalne, ograniczony kontakt z rówieśnikami i brak dostępu do wszelkich atrakcji sprawiły, że na letnie dni maluchy czekają z utęsknieniem.

Doskonale skomunikowany, zlokalizowany przy ul. Chmielnej 71 NYX Hotel Warsaw, zaprasza na wspólne wakacje w mieście. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych i ich rodziców, obiekt rozpoczyna cykl eventów pod hasłem „NYX Hotel Warsaw for Kids”. Każde z wydarzeń poświęcone będzie innej tematyce. Pierwsze odbędzie się w sobotę, 26 czerwca o godzinie 11.00, a jego główną atrakcją będą warsztaty klocków LEGO. Wstęp jest wolny dla wszystkich chętnych.

Atrakcje, atrakcje i jeszcze raz atrakcje!

Wśród wielu zabawek na rynku to właśnie klocki LEGO zajmują szczególną pozycję – cieszą się popularnością od niemal 100 lat! Stały się symbolem kreatywności, rozwoju, ale przede wszystkim dobrej zabawy wielu pokoleń dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych. Klocki rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne. Bawią się nimi dzieci w każdym wieku – dziewczynki                  i chłopcy, sami lub w towarzystwie. Mogą z nich budować statki, samochody, boiska piłkarskie, rakiety, ale również pałace i salony piękności.

NYX Hotel Warsaw przygotował dla dzieci warsztaty z otwartym stoiskiem, wypełnionym po brzegi rozmaitymi klockami. Kosmiczna rakieta, miasto tętniące życiem, a może gigantyczny potwór? Dzieci będą mogły puścić wodze wyobraźni i zbudować dowolne konstrukcje. Najciekawsze oraz najbardziej fantazyjne budowle zostaną wyeksponowane na specjalnej wystawie.

Event z pewnością będzie świetną okazją do dobrej i kreatywnej zabawy, a co najważniejsze –  wywoła uśmiech i radość u najmłodszych gości. Także rodzicom, czekającym na swoje pociechy, NYX Hotel Warsaw zagwarantuje możliwość spędzenia czasu w sympatycznej atmosferze, w otoczeniu sztuki i wyśmienitego designu.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij