Rzeczpospolita: komentarz prezesa IGHP dot. pomocy Ukrainie

  1. Strona główna
  2. Media o nas - szczegóły

- W kwestii pomocy uchodźcom z Ukrainy nasza branża działa wielotorowo – mówi w Rzeczpospolitej Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP – Wiele obiektów spontanicznie świadczy pomoc osobom przybywającym z Ukrainy, oferując zakwaterowanie, wyżywienie, jak również udostępniając swoje środki transportu dla osób lub w celu dostarczenia darów. Druga ścieżka wsparcia to deklaracja urzędom wojewódzkim czy gminom chęci przyjęcia uchodźców do hoteli. Dobrze, że pomoc staje się coraz bardziej zorganizowana, na dzisiaj jednak nie ma jednego systemu, który pozwoliłby zebrać dane czy zmierzyć liczbę udostępnionych przez hotelarzy pokoi. Sytuacja jest bardzo dynamiczna i hotelarze starają się pomóc jak tylko mogą – podkreśla.

data: 2 marca 2022 roku

link: https://www.rp.pl/nieruchomosci/art35787811-branza-nieruchomosci-na-pomoc-uchodzcom-z-ukrainy?fbclid=IwAR0jzw3tOp1hamSryU1RqZwbnFXyfhHbR-rChEPgqluJK01AWtmueZt2gcE

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij