Hotel Meeting 2019

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

Hotel Meeting – konferencja dla wszystkich hotelarzy, to cykliczne wydarzenie, podczas którego eksperci i praktycy z branży hotelarskiej wymieniają się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jest to również świetna okazja do tego aby zdobyć nowych partnerów biznesowych dzięki formule Business Speed Dating, czyli krótkich, 4-minutowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów czy usług.

Konferencje Hotel Meeting cieszą się wysokim zainteresowaniem. Potwierdzają to wyniki ostatniego wydarzenia – Hotel Meeting Businesswoman Edition, gdzie zarejestrowało się ponad 400 uczestników, zaprezentowało się ponad 40 dostawców, a ponad 60 kupców wzięło udział w ekspresowych spotkaniach, których odbyło się łącznie prawie 2000.

Sponsorem strategicznym konferencji jest firma Rational, która stworzyła modele pieców konwekcyjno-parowych. Ich produkty charakteryzują się przejrzystym panelem sterowania, nowoczesnymi technologiami i wydajnością. Patronat medialny objęli Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz Harmony Polish Hotels oraz najważniejsze media branżowe w Polsce.

Podczas konferencji można zdobyć niezbędną wiedzę, ponieważ poruszanych jest wiele tematów, które wiążą się z funkcjonowaniem obiektów hotelowych. Wszystkie przekazywane informacje podczas wydarzenia są rzetelne oraz merytoryczne.

Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting, w tym program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie wydarzenia – www.hotele.bsdpoland.pl

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij