VIII Profit Hotel -Forum Rynku Hotelarskiego

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

VIII Profit Hotel Forum 2013 zajmuje wyjatkową prestizowa pozycję wśród konferencji na polskim rynku hotelarskim. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów i liderów opinii. To osoby, których głos kształtuje przyszłość branży hotelarskiej w naszym kraju.
 
Konferencja gromadzi ponad 100 uczestników, w gronie których znajdują się osoby podejmujące decyzje w spółkach będących właścicielami hoteli, inwestorzy i deweloperzy działający na rynku, członkowie zarządów spółek operatorskich, kluczowi dostawcy produktów, technologii i urządzeń.
 
Profit Hotel Forum to nie tylko prelekcje, case studies i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych. To konferencja, na której warto być.
 
Specjalnie dla członków IZBY GOSPODARCZEJ HOTELARSTWA POLSKIEGO organizatorzy konferencji przygotowali  karty wstępu, w niższej cenie - 790 zł + 23 % VAT.
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanychn hotelarzy do udziału w tym interesującym i prestiżowym spotkaniu.
Szczegóły na temat konferencji znajdziecie Państwo w linku poniżej.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij