„Pokaż wreszcie co masz w mieście”

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

Konkurs adresowany jest do:

Urzędów Miast - lokalne władze samorządowe mogą zgłaszać swój udział konkursu i tym samym bezkosztowo promować swoje miasto i region. Do konkursu zapraszamy 100 największych miast w Polsce.

Mieszkańców – mieszkańcy miast poprzez korzystanie z darmowych narzędzi PlaceKnow.com nie tylko mogą włączyć się w tworzenie fotograficznej mapy świata, ale mogą także dzielić się swoimi doświadczeniami i zdjęciami z podróży, dodawać ciekawe miejsca i promować swoje miasta, walcząc jednocześnie o atrakcyjne nagrody.

Hoteli – hotele z całego kraju biorąc udział w konkursie, nie tylko promują własną markę, ale także w sposób skuteczny i efektywny mogą pozyskiwać nowych gości zarówno z Polski jak i z zagranicy, promując swój region turystyczny czy miasto. Do konkursu zostanie zaproszonych ponad 2000 hoteli z całego kraju.
 
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego objęła swoim patronatem ten bardzo interesujący projekt promujący najaktywniejsze i najatrakcyjniejsze regiony, miasta i hotele w naszym kraju,wykorzystujący zaangażowanie samorządów, mieszkańców i gestorów bazy hotelowej. Również ufundowała nagrodę.
 
http://pl.placeknow.com/konkurs-miast.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij