5. Konferencja Inwestycji Hotelowych

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

Zaproszeni eksperci odpowiedzą na pytanie m.in. czy rok 2013 będzie czasem wytężonej pracy dla sieci hotelowych, które w coraz większej mierze rozwijają się poprzez przejęcia obiektów już istniejących? Na co postawią hotelarze? Czy lepiej inwestować w hotele z najwyższej półki, czy skupić się na obiektach ekonomicznych?
 
Porozmawiamy o zapowiadanych przez inwestorów modernizacjach i remontach. Poszukamy odpowiedzi czy po pięcioletnich przygotowaniach do Euro sektor turystyczny zyskał na organizacji przez Polskę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku? Jak, po blisko roku, wygląda natężenie ruchu turystycznego z zagranicy? I najważniejsze: jak, dzięki posiadanej już infrastrukturze, napędzać ruch hotelowy w miastach?
Skupimy się także na rozwoju narzędzi technologicznych, takich jak chociażby nowoczesne systemy rezerwacyjne, które stały się podstawą działalności hotelu w internecie.
 
O tym wszystkim będziemy rozmawiać w gronie kluczowych przedstawicieli branży hotelowej: właścicieli, prezesów, dyrektorów firm, developerów, inwestorów, kancelarii, banków, architektów, agencji i producentów.
Szczegółowe informacje nt. Konferencji:
 
Na hasło „IGHP” organizatorzy oferują atrakcyjną zniżkę!
1 bilet – 100 euro + Vat (cena standardowa 150 EUR + VAT)

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij