Nowy portal rezerwacji pakietów dla rodzin z dziećmi

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

Portal działa od początku stycznia i jest dostępny dla hoteli, które zgłosiły się do V edycji kampanii i konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Hotele mają możliwość prezentacji i sprzedaży ofert dla rodzin, a całość procesów jest w pełni zautomatyzowana i bezobsługowa. HotelSystems.pl jako partner technologiczny projektu gwarantuje profesjonalną obsługę i pełne wsparcie merytoryczne i techniczne. Hotele, które są w serwisie partnera poszerzają swoje kanały sprzedaży. Dzięki czemu rodzice, którzy szukają sprawdzonych ofert mogą w jednym miejscu porównać pakiety i od razu je zakupić.
 
„To duża zmiana w tej edycji, która jest odpowiedzią na potrzeby zabieganych rodziców, szukających sprawdzonych miejsc wypoczynku. Dodatkowo w serwisie jest informacja, jakie udogodnienia dla dzieci posiada dany hotel. Cieszymy się bardzo, że wspólnie z HotelSystems.pl stworzyliśmy nowy kanał sprzedaży usług hotelowych dla rodzin, a hotelom daliśmy nowe możliwości promocji” – powiedziała Violetta Hamerska, Przewodnicząca Kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie.
 
Firma HotelSystems.pl od 8 lat zajmuje się internetową obsługą obiektów hotelowych. Dostarcza sprawdzone technologie wspierające sprzedaż – od prezentacji oferty na stronie internetowej hotelu po sprzedaż pakietów i pokoi „on line”. Rozliczenia z hotelem są bardzo proste, ponieważ dotyczą wyłącznie potwierdzonych rezerwacji.
 
„Zapraszamy hotele, które są zainteresowane dotarciem z ofertą do nowego segmentu rodzin z dziećmi. Oferujemy prosty model współpracy oparty na sprzedaży ofert i rozliczeniu prowizyjnym, wsparty wieloletnim doświadczeniem oraz dotarciem do ponad 20.000 klientów z naszej bazy” – powiedział Tomasz Długopolski, właściciel portalu HotelSystems.pl
 
Cele kampanii
Celem kampanii jest promocja miejsc noclegowych w Polsce, w których rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą się czuć komfortowo, spokojnie i bezpiecznie. Dotyczy to zarówno specjalnego wyposażenia dla dzieci w różnym wieku, ale także życzliwego podejścia do małych gości. Jednym z rezultatów  kampanii jest stworzenie nowej kategorii hoteli w Polsce: HOTEL RODZINNY, rozumiany jako miejsce przyjazne i spełniające określone standardy dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży. Obiekty, które spełniają kryteria danej edycji otrzymują specjalne certyfikaty, które są ważne przez rok. Hasło kampanii: DZIECKO VIPEM W HOTELU zwraca uwagę na potrzeby dzieci, aby dziecko w hotelu czuło się wyjątkowym gościem.
 
W piątej edycji nowo otwarte obiekty, które są przygotowane jako hotele rodzinne, będą oceniane w kategorii „Debiut 2013 – nowy obiekt przyjazny rodzinie”.
 
Zasady konkursu
Każdy obiekt, zgłaszający się do konkursu, zostaje zweryfikowany przez Kapitułę i ubiega się o certyfikat "HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE" danej edycji. Certyfikat jest ważny przez rok.  Relacje z wizyt członka Kapituły są publikowane na stronach www.dzieckowhotelu.pl oraz www.rodzinawhotelu.pl.
Członek Kapituły, weryfikując hotel, przyznaje punkty zgodnie z kwestionariuszem, sprawdzając, czy dany obiekt spełnia kryteria edycji. Obiekt, który otrzyma najwięcej punktów w danej kategorii zostaje laureatem tej kategorii. Obiekty, przystępując do konkursu, decydują w jakiej kategorii konkurują.
 
Kategorie edycji 2012/2013

- najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny
- najlepszy hotel miejski dla rodziny
- najlepszy pensjonat dla rodziny
- najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny

Dodatkowo w trakcie trwania konkursu odbywa się głosowanie internautów i gości hotelowych, którzy przyznają statuetkę ulubionemu hotelowi.
 
Etapy V edycji kampanii i konkursu 2012/2013
 
30.06.2013 r. - zamknięcie listy zgłoszeń hoteli do konkursu
18.08.2013 r.– zakończenie weryfikacji obiektów przez Kapitułę
Wrzesień 2013 r. – uroczysta Gala, podsumowanie kampanii i konkursu. Ogłoszenie listy laureatów w poszczególnych kategoriach.  Wręczenie statuetek i certyfikatów dla hoteli, które brały udział w V edycji.
 
Kontakt: etirez@etirez.pl
 
Szczegółowe informacje: www.rodzinawhotelu.pl oraz www.dzieckowhotelu.pl
 
Organizator: Violetta Hamerska, ETIREZ
 
Media biznesowe: Polsat News
Media branżowe: Hotelarz, Horecanet, Świat Hoteli
Media parentingowe: Twój Maluszek
Media lifestylowe: Party
Partner branżowy: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego
Partnerzy: Edukado, POSM Factory, Wars, Kancelaria prawna Ewy Błażejowskiej,
E-Card, Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo, HotelSystems.pl

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij