Konferencja Poznań Media Expo 2012

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

Konferencja odbędzie się w dniu 20.04.2012 o godz. 12:00, podczas Poznań Media Expo 2012, w Sali Niebieskiej w Holu Wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich, (wejście od ul. Głogowskiej).
 
Przewodnim celem Konferencji jest poinformowanie hotelarzy o konieczności dostosowania się do odbioru cyfrowego oraz zaprezentowanie możliwych scenariuszy przystosowania hoteli do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.
 
W trakcie Konferencji fachowcy będą dzielić się swoimi doświadczeniami, z których powinni skorzystać w szczególności managerowie oraz właściciele hoteli, zainteresowani nowoczesnym i atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem, które wprowadzone odpowiednio wcześniej, zagwarantuje komfort gościom hotelu.
 
Konferencja adresowana jest również do personelu technicznego hoteli, pensjonatów oraz ośrodków szkoleniowo – wypoczynkowych, którzy będą odpowiedzialni za wprowadzane zmiany technologiczne. 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij