Forum Horeca Idea Open Thinking (Poznań, 16-17 listopada 2023)

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

Skuteczna i efektywna sprzedaż MICE w obiektach jest procesem opartym o wiele zmiennych. Z jednej strony o zakres oferty i jakość usług, z drugiej o narzędzia ułatwiające zarządzanie procesem obsługi klienta i wreszcie – i to chyba najważniejsze - jest wypadkową umiejętności, kompetencji i zaangażowania zespołów. Forum Horeca Idea to wydarzenie branżowe, które te elementy wzmacnia, rozwija, a co za tym idzie umożliwia zwiększanie zyskowności realizowanych imprez w obiektach hotelowo-konferencyjnych i eventowych.

Forum Horeca Idea to najważniejsze i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla sprzedawców MICE, szefów sprzedaży i event managerów. Tegoroczna edycja realizowana będzie pod hasłem Open Thinking i będzie kłaść nacisk na dociekliwość wobec potrzeb, otwartość na nowe idee i technologie, umiejętność spojrzenia na temat z różnych perspektyw, a także dobrostan sprzedawcy – bez którego trudno mówić o efektywności w działaniu.

Uczestnicy wysłuchają pobudzających prelekcji i zaangażowani zostaną do udziału w kreatywnym zadaniu. Ponadto odważnie zmierzą się z przyszłością w spotkaniu ze sztuczną inteligencją, a podczas intensywnych warsztatów otrzymają praktyczną, gotową do wdrożenia wiedzę. 

Prelekcje i warsztaty poprowadzą:

- Krzysztof Rzepkowski (Sandler Training Polska);

- Grzegorz Turniak (GrupaYak);

- Dominika Polus-Dąbrowska;

- Michał Forysiak  (Qualpro);

- Eliza Kozica-Kamińska (Idea Profit);

- Marta Otrębska (iDelight);

Nie zabraknie też Sprzedażowego Czelendżu, wymagającego zebrania i wykorzystania informacji z różnych obszarów realizacji wydarzeń oraz zadania kreatywnego. Wszystko po to, by wprost przekuć uzyskane umiejętności na sukces wydarzeń swoich klientów.

W drugim dniu wydarzenia, podczas Śniadania Mistrzów swą bezcenną wiedzą podzieli się gość specjalny, prof. Aleksandra Przegalińska (Akademia L. Koźmińskiego), która podczas wystąpienia „Kiedy HoReCa spotyka AI” przedstawi wyzwania i korzyści stosowania nowych technologii i ich wpływ na transformację branży. W dalszej części niezastąpiony Maciej Straus poprowadzi dyskusją o tym JAK, a nie CZY  technologia zmieni branżę HoReCa i MICE.

Pełny program: Forum Horeca Idea

Forum Horeca Idea Open Thinking  2023 odbędzie się w Poznaniu, w dniach 16-17.11.2023, jak zwykle w formule dalekiej od klasycznych – po raz kolejny bez szpilek i bez krawatów.

Link do rejestracji: Forum Horeca Idea

Specjalny rabat 5% od ceny publikowanej na hasło IGHP (zapisz je w formularzu rejestracyjnym w informacjach dodatkowych).

#fhi2023 #wspieramyrozwójbranży #openthinking #SprzedażowyCzelendż #ŚniadanieMistrzów #eventowAInspiracja #najważniejszewydarzenie #MusiszTuByć

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij