Konferencja "TURYSTA", 26 października w Poznaniu

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu
Już 26 października 2023 roku zapraszamy do Poznania na ogólnopolską konferencję branżową TURYSTA 2023. Warto już teraz zarezerwować sobie ten dzień w kalendarzu i wziąć udział w jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się wydarzeń branżowych w Polsce. Jak co roku zadbamy o wyjątkową atmosferę i najlepszych prelegentów. 
 

Do udziału zapraszamy wszystkich profesjonalistów branży turystycznej. Jeśli prowadzisz obiekt noclegowy, kreujesz wizerunek gminy czy zarządzasz atrakcją turystyczną – to konferencja specjalnie dla ciebie.

Konferencja Turysta 2023 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego regionu. W serii krótkich, nasyconych treścią wystąpień postaramy się pomóc lepiej zrozumieć współczesnego turystę, poznać jego oczekiwania i najlepsze kanały dotarcia do niego.

 

Organizatorem wydarzenia jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna, a IGHP jest patronem wydarzenia.

Program i szczegóły konferencji znajdują się na stronie https://www.wot.org.pl/konferencjaturystyczna/?gclid=Cj0KCQjwl8anBhCFARIsAKbbpyQsW0hyif_F5rcorceaMSBW8_3k0yzLmSjtofOMeYwCIrqdM00NrKgaAuCMEALw_wcB

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij