BORECKA ŁĘKUK TRAIL, 17 - 19 listopada 2023

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

Jeżeli kończyć intensywny sezon biegowy, to najlepiej tanecznym krokiem i wyłącznie na Mazurach! 18 listopada w zjawiskowej Puszczy Boreckiej już po raz czwarty odbędzie się ultramaraton Borecka Łękuk Trail. Impreza z każdą edycją rośnie w siłę i ma coraz większe grono odbiorców. W tym roku organizatorzy spodziewają się udziału około 500 zawodników z kraju i zagranicy. Areną całego wydarzenia od pierwszych edycji jest hotel Folwark Łękuk. 

Miłośnicy biegania na łonie natury w weekend 17-19 listopada będą mieli do wyboru cztery trasy; Róg 8km, Wolisko 21km, Litygajno Maraton 42km i Piłwąg Ultra 70km. Na dystansie 8 kilometrów dodatkowo wprowadzono klasyfikację właścicieli oraz pracowników obiektów noclegowych i gastronomicznych pod patronatem IGHP. 8km to także jedyny dystans, który wystartuje z Zagrody Żubrów w Wolisku.  

17 listopada od godziny 12:00 rozegrane zostaną biegi dziecięce Borecka KIDS. Również w piątkowy wieczór w Restauracji Ogień i Woda odbędzie się konferencja prasowa z udziałem zaproszonych gwiazd biegów długich, połączona z wytrawnym Pasta Party, czyli przedstartową ucztą makaronową. Swoją obecność na konferencji zapowiedzieli wybitni biegacze: Dominika Stelmach, Paulina Krawczak i Mariusz Giżyński. To nie koniec atrakcji. Ofertą dodatkową Folwarku Łękuk jest Borecka Łękuk BAL, czyli taneczne zakończenie sezonu biegowego. W czasie edycji 2022 najwytrwalsi ultramaratończycy opuszczali parkiet o 4 nad ranem... Jak widać, wytrzymałość biegowa zazwyczaj idzie w parze z tą taneczną. 

Regulamin, program, formularz zapisów oraz wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie www.boreckatrail.pl oraz profilu facebook https://www.facebook.com/BoreckaLekukTrail/ 

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij