XIII Forum Promocji Turystycznej, 11 października 2023 w Katowicach

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach będzie gościć XIII edycję Forum Promocji Turystycznej, najważniejsze wydarzenie branży turystycznej w Polsce. 

11 października 2023 roku Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach będzie gościć XIII edycję Forum Promocji Turystycznej. Podczas XIII edycji Forum Promocji Turystycznej odbędą się trzy sesje tematyczne, które skupią się na kluczowych aspektach przyszłości branży turystycznej:

Turystyka 4.0: W ramach tej sesji eksperci omówią wpływ nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań na rozwój turystyki.

Przyszłość destynacji: W tej sesji uczestnicy będą mieli możliwość poznać strategie i koncepcje związane z rozwojem i promocją destynacji turystycznych. Omówione zostaną innowacyjne metody dotarcia do turystów, czy też kreowania wizerunku destynacji.

Przyszłość branży turystycznej: Ta sesja poświęcona będzie analizie i dyskusji na temat przyszłych wyzwań i możliwości rozwoju turystyki zorganizowanej. Eksperci i przedstawiciele omówią trendy, prognozy oraz strategie dla zmieniających się warunków rynkowych.

Forum Promocji Turystycznej to doskonała okazja do zdobycia wiedzy i nawiązania nowych relacji biznesowych. Wraz z Waszą Turystyką to wyjątkowe wydarzenie współtworzyć będą Śląska Organizacja Turystyczna i Silesia Convention Bureau.  Wydarzenie wspiera Województwo Śląskie.

Szczegóły dotyczące rejestracji na Forum oraz program znajdują się na stronie: https://forumpromocjiturystycznej.pl/

IGHP jest patronem Wydarzenia.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij