Atrakcje Regionów w Parku Śląskim w Chorzowie, 16 - 18 czerwca 2023r.

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

PROMUJ SWÓJ REGION/ OBIEKT/ ATRAKCJE TURYSTYCZNE!

Targi Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów” to kompleksowa impreza w woj. śląskim. Każdy odwiedzający Targi znajdzie tu wszystko z czym kojarzy mu się idealny wypoczynek. Zwolennicy turystyki aktywnej mogą zapoznać się z szeroką ofertą miejsc idealnych na wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, wspinaczkę. Po aktywnym i intensywnym spędzeniu czasu swoje siły będą mogli zregenerować w jednym ze spa, w które oferta targowa jest również bogata. Ci , którzy wolą ciszę i spokój znajdują oferty doskonałych miejsc do samotnych wycieczek, długich spacerów i bez problemu mogą połączyć chęć odpoczynku od wielkiego zgiełku z poznaniem tradycyjnych smaków lokalnych kuchni czy przeżywania bogatej historii odwiedzanych terenów. 

 XI Targi Atrakcje Regionów to TARGI INNE NIŻ WSZYSTKIE! 

 Wyjątkowość ich stanowi: 

·      Jesteśmy TU gdzie Wasz klient!  Targi odbywają się  w miejscu aktywnego wypoczynku  mieszkańców Śląska. Tutaj się jeździ na rowerach, rolkach, spaceruje z „ kijami”, jeździ kolejką linową, odpoczywa wśród zieleni drzew. 

·     Miejsce targów – domki zewnętrzne lub hala namiotowa usytuowane w samym sercu największego Parku na Śląsku (ponad 650 hektarów)- w sąsiedztwie Stadionu Śląskiego, ZOO i Wesołego Miasteczka. Park znajduje się na pograniczu trzech śląskich miast: Katowic, Chorzowa i Siemianowic Śl.

·       Wstęp na targi jest bezpłatny

·       Goście odwiedzający to przede wszystkim turyści szukający inspiracji na indywidualne formy wypoczynku, wielbiciele turystyki pieszej, rowerowej, górskiej, gastro-turyści, pasjonaci żeglarstwa,  rodziny z dziećmi

·       Zdaniem naszych Wystawców: „Warto tu być”; „Konkretni, zainteresowani ofertą odwiedzający”

 

Biuro targów:

tel. kom. 785 929 205, 695 249 555

targi@atrakcje-regionow.pl

 www.atrakcje-regionow.pl

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij