Leadership Skills by Grand Lubicz "Przywództwo w organizacji" 30-31.05.2023 Sopot

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu
Data publikacji: 16.03.2023

Przywództwo w organizacji- efektywne zarządzenie zespołem

Zapraszamy na II edycję spotkania dedykowanego Menedżerom wyższego szczebla, Prezesom, Właścicielom firm, Dyrektorom, które odbędzie się 30-31 maja 2023 r. w Sopocie, w formie stacjonarnej.

Przygotowaliśmy wydarzenia obfitujące w ciekawe case studies oraz prelekcje eksperckie. Zaproponowane case studies umożliwią Państwu znalezienie pomysłów, jakie inni wykorzystują w swojej pracy i z jakich czerpią korzyści. Konferencja będzie trwała 2 dni i weźmie w niej udział ok. 100 osób. Konferencja będzie przeprowadzona w cyklach, w których uczestnicy będą pracować w 3 grupach warsztatowych.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Odpowiednia kultura organizacji wpływa na przychody, zysk, wartość rynkową, ale też na wskaźniki satysfakcji klientów czy obniżenie fluktuacji pracowników. Będzie więc doskonałym uzupełnieniem wiedzy nie tylko dla liderów zespołu i kadry zarządzającej przedsiębiorstwem.
  • Nauczysz się wywierać doskonałe pierwsze wrażenie na innych, dzięki 10 mistrzowskim gestom, które pomagają pokazać pewność siebie i charyzmę.
  • Poznasz prostą procedurę rozpoznawania kłamstw.
  • Zdobyte podczas szkolenia umiejętności mają wszechstronne zastosowanie. Na ich bazie można budować przekonywujące wystąpienia publiczne oraz skuteczne rozmowy handlowe.
  • Szkolenie z negocjacji może stanowić doskonałe uzupełnienie szkolenia sprzedaży

Więcej szczegółw najduje się na stronie:https://www.grandlubicz.pl/konferencje/leadership-grand-lubicz

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij