Ogólnopolska Spartakiada Zawodowa, 09-11 maja 2023 Zakopane

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu
Data publikacji: 10.03.2023

Branżowa Szkoła I stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie po raz trzeci organizuje Ogólnopolską Spartakiadę Zawodową.

Inicjatywa powstała w 2020 roku aby propagować i poszerzać przez uczniów z niepełnosprawnością intelektualną z terenu całej Polski wiedzę i umiejętności z zakresu przedmiotów zawodowych. Ogólnopolska Spartakiada Zawodowa realizowana jest cyklicznie w maju. Uczestnikami tegorocznej edycji Spartakiady będą drużyny z Braniewa, Wrocawia, Częstochowy, Krakowa, Oświęcimia i Chrzanowa. 

Finał III Ogólnopolskiej Spartakiady Zawodowej odbędzie się w dniach 09-11 maja 2023 r w Zakopanem. Finałowe pary z branżowych szkół z terenu całej Polski będą rywalizować między sobą rozwiązując zadania teoretyczne i praktyczne o różnym stopniu trudności. Zadania konkursowe uwzględniają treści określone w programach nauczania dla zawodu pracownik pomocniczy obsługi hotelowej, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz wskazaną w nich literaturę, a także nowości z branży hotelarskiej i budowlanej.

IGHP objęła Spartakiadę patronaem honorowym.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij