Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw, 16 - 18.03.2023 r.

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu
Data publikacji: 26.01.2023

Rozpoczynające swoją historię Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw, które odbędą się w dniach 16-18 marca 2023 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, to odpowiedź na potrzeby branży turystycznej, która od dłuższego czasu zmaga się z różnymi problemami. Grupa MTP we współpracy z Polską Izbą Turystyki podjęła wyzwanie stworzenia nowej płaszczyzny dla spotkania wszystkich partnerów zaangażowanych w rozwój i promocję podmiotów z sektora szeroko pojętej turystyki.

Celem jest wspólne działanie na rzecz wsparcia turystyki. Dlatego organizatorzy wychodzą z inicjatywą stworzenia spotkania branży turystycznej w Polsce, w którym wezmą udział zarówno przedstawiciele krajowego i zagranicznego rynku turystycznego.

Targi będą skierowane zarówno do branży turystycznej, jak i szerokiej publiczności. Z jednej strony to dedykowane turystyce konferencje i spotkania, z drugiej bogaty program przygotowany z myślą o miłośnikach podróży. 

Targi ITTF Warsaw powstają we współpracy najważniejszych polskich instytucji i organizacji branżowych, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny. Podczas targów swoją ofertę zaprezentują m.in. narodowe organizacje turystyczne, kraje, miasta, gminy, regiony, uzdrowiska, biura podróży, hotele, przewoźnicy, samorządy, firmy wspierające turystykę technologicznie.

IGHP objęła Targi ITTF Warsaw patronatem honorowym.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij