XI Forum Promocji Turystycznej

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

Redakcja portalu WaszaTurystyka.pl zaprasza na 11 już edycję Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 12 października 2022 na Lotnisku Warszawa-Radom. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Podczas tej edycji zaprosimy Was do zupełnie nowego obiektu. Każdy z uczestników będzie miał niepowtarzalną okazję, żeby zobaczyć, jak lotnisko jeszcze nie obsługujące pasażerów pełni funkcję obiektu konferencyjnego.

 

Forum jest odpowiedzią na potrzebę profesjonalizacji narzędzi promocji w polskiej turystyce, integracji środowiska i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami całego rynku turystycznego. Odbywa się ono cyklicznie od 2016 roku, a dotychczas w dziesięciu edycjach wzięło udział blisko 500 znawców z zakresu szeroko rozumianej branży turystycznej. W poprzedniej, jubileuszowej edycji uczestniczyło ponad czterdziestu ekspertów z kraju i zagranicy.

Więcej szczegółów oraz możliwość zapisania się na stronie: https://forumpromocjiturystycznej.pl/

IGHP jest patronem wydarzenia.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij