Polski Kongres Przedsiębiorczości Kraków 2022

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu
Data publikacji: 17.08.2022

dniach 14 - 15 listopada 2022 roku w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się IX edycja mobilnego wydarzenia gospodarczego, jakim jest  Polski Kongres Przedsiębiorczości.

Jest to polsko-europejskie forum wymiany wiedzy i doświadczeń, w ramach którego grono 150 prelegentów – ekspertów z różnych obszarów i dziedzin życia społeczno-ekonomicznego oraz 40.000 uczestników on-line konferencji będzie dyskutowało o najważniejszych kwestiach Polski, Europy i świata oraz przedstawiało pomysły wsparcia dla przedsiębiorców, środowisk naukowych oraz samorządów.

Polski Kongres Przedsiębiorczości ma charakter gospodarczy. Jego początki sięgają 2013 roku, kiedy to miejsce miała I edycja wydarzenia w Katowicach. Od tamtego czasu wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz spotkań ludzi nauki, biznesu, samorządu, parlamentarzystów oraz reprezentantów administracji rządowej. Od początku tej idei wymiany doświadczeń jej organizatorem jest Polska Agencja Przedsiębiorczości z Katowic, której misją jest szeroko rozumiane wsparcie krajowego biznesu.

Zakres przedmiotowy podzielony został na kilkanaście paneli tematycznych. Podczas inauguracyjnej sesji zaproszeni prelegenci będą starali się ustosunkować do kilku zasadniczych kwestii:

  •  rozwoju sektora nowoczesnych usług
  •  specyfice państwa przyjaznego firmom oraz przedsiębiorcom
  •  współpracy Polski i Ukrainy
  •  jak skorzystać z energetyki odnawialnej
  • o inwestycjach w naukę i sport

Więcej informacji oraz program kongresu znajdują się pod linkiem: https://polskikongres.pl/

IGHP jest partnerem i patronem wydarzenia.

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij