Konferencja Turystyczna TURYSTA 2022

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu
Data publikacji: 16.08.2022

IGHP z radością wspiera wydarzenia ważna dla turystyki, dlatego objęła patronatem organizowaną przez Wielkopolską Organizację Turystyczną trzecią edycję konferencji "TURYSTA", która odbędzie się 20 października 2022 r. w Poznaniu w centrum eventowym Concordia Design.

Wcześniejsze edycje gromadziły na sali okoto 150 osób i kilkadziesiąt kolejnych śledziło relację online. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie najnowszvch trendów w turystyce poprzez inspirujące prelekcje, w trakcie których poruszone zostaną tematy związane z hotelarstwem, marketingiem miejsca, turystyką doświadczeń, turystyką kulinarną, czy promocją w Internecie.

Do udziału w wydarzeniu zaproszenia zostali managerowie hoteli i restauracji, przedstawiciele samorządów, przedstawiciele muzeów i atrakcji turystycznych, przedstawiciele obiektów agroturystycznych i turystyki miejskiej oraz naukowcy i studenci zajmujący się turystyką i rekreacją. Szczegółowe informacje o konferencji można znaleźć na stronie www.konferencjaturystyczna.pl.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij