Akademia Mistrzów Smaku by Belvedere

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu
Data publikacji: 11.07.2022

13 czerwca 2022 roku odbyła się inauguracja, unikatowego w skali Polski, projektu edukacyjnego - Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere, stanowiącego profesjonalne wsparcie w rozwijaniu umiejętności zawodowych najzdolniejszych uczniów szkół ponadpodstawowych o profilach gastronomicznych. Twórcą projektu jest Belvedere Gourmet Group, firma o ponad 30-letniej tradycji, świadcząca usługi kulinarne na poziomie premium, w której portfolio znajdują się tak znane marki jak: Restauracja Belvedere, Belvedere Catering by Design i Mój Prywatny Kucharz, a teraz również Akademia Mistrzów Smaku by Belvedere.

Otwarcie Akademii Mistrzów Smaku odbyło się w Restauracji Belvedere. Do udziału w wydarzeniu zostały zaproszone osobowości z branży gastronomicznej, osoby zarządzające, pedagodzy i uczniowie szkół średnich oraz media branżowe. W czasie inauguracji  odbyły się dwie debaty, w których omówiona została idea utworzenia Akademii, zasady jej funkcjonowania oraz korzyści zarówno dla uczniów, szkół jak i jej Ambasadorów.

Misją Akademii jest aktywne wsparcie młodych talentów w rozwoju oraz pogłębianiu pasji do kreowania smaków poprzez zetknięcie z doświadczeniem sztuki kulinarnej na najwyższym możliwym poziomie. Swój kunszt Studenci Akademii będą doskonalić pod kierunkiem wybitnych trenerów i ekspertów:  kucharzy, cukierników oraz gości specjalnych Akademii.

IGHP popiera wszelkie inicjatywy mające na celu naukę oraz podnoszenie kwalifikacji obecnej i przyszłej kadry, zwłaszcza w dobie trudnego czasu pandemii i spadającego zainteresowania podjęciem pracy w zawodach branży Horeca, dlatego objęła wydarzenie patronatem honorowym.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij