MENEDŻER HOTELU – VIII EDYCJA

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, wiodąca uczelnia turystyczna w Polsce, zaprasza do udziału w najbliższej edycji programu managerskiego stworzonego z myślą o obecnych i przyszłych hotelarzach.

MENEDŻER HOTELU – to już 8. edycja najbardziej praktycznych studiów podyplomowych w Polsce, które doceniła branża. To dwa semestry pełne konkretnej wiedzy przekazywanej przez praktyków – liderów hotelarstwa.

Program studiów obejmuje m.in. profesjonalny housekeeping, wykorzystanie nowoczesnych technologii w branży, automatyzację marketingu, revenue management, najnowsze regulacje prawne, human resources i wiele innych treści niezbędnych dla dobrego managera hotelu.

Na słuchaczy czekają m.in.:

  • małe grupy i warsztatowa formuła zajęć
  • mentoring ekspertów-praktyków
  • materiały dydaktyczne
  • zajęcia w samym centrum Krakowa
  • dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji MENEDŻER HOTELU
    na poziomie 6 PRK, włączonej do Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji –wiarygodne i powszechnie uznawane potwierdzenie kompetencji zawodowych

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego objęła studia patronatem honorowym, a dla kandydatów z hoteli-członków IGHP przewidziano 10-procentowy rabat od kwoty czesnego.

Studia ruszają w październiku, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona.

Więcej informacji o studiach oraz rekrutacji można znaleźć na stronie:

http://www.wste.edu.pl/dla-kandytatow/menedzer-hotelu-studia-podyplomowe

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij