wnp.pl: Kampania IGHP "Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!"

  1. Strona główna
  2. Patronaty
  3. Szczegóły Patronatu

https://www.wnp.pl/finanse/izba-hotelarstwa-promuje-pobyt-i-wypoczynek-w-rodzimych-hotelach,394839.html

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego uruchomiła kampanię społeczną promującą pobyt i wypoczynek w krajowych hotelach. Izba wskazuje w niej na "profesjonalne przygotowanie obiektów pod kątem bezpieczeństwa sanitarnego".

Jak wskazał w rozmowie z PAP sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP) Marcin Mączyński, branża dotkliwie odczuła skutki pandemii koronawirusa. Po kilkutygodniowym przestoju, od 4 maja hotelarze mogą ponownie przyjmować gości, dbając przy tym o przestrzeganie nowego reżimu sanitarnego.

"Hotelarzom zależy na tym, by przekonać gości, że dołożyli wszelkich starań, aby pobyt w obiektach był bezpieczny. Tym samym chcemy zachęcić do rezerwacji pobytów w hotelach w Polsce. Dlatego zdecydowaliśmy się rozpocząć kampanię informacyjną pod hasłem +Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!+ , w której łączymy powyższe cele" - zaznaczył.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij