II konferencja IGHP dla nauczycieli

08.05.2023
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Druga ogólnopolska konferencja pt. „Podnoszenie poziomu obsługi turystów jako główny czynnik dostosowania się do zmian na rynku usług turystycznych oraz zmian oczekiwań turystów" organizowana przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego odbędzie się 30 i 31 maja w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Bezpłatne wydarzenie jest przeznaczone dla kadry szkół średnich, a wśród gości nie zabraknie ekspertów i praktyków świata hotelarskiego oraz przedstawicieli administracji państwowej.

Konferencja pt. „Podnoszenie poziomu obsługi turystów jako główny czynnik dostosowania się do zmian na rynku usług turystycznych oraz zmian oczekiwań turystów" jest kontynuacją działań podjętych w 2022 roku, zmierzających do zwiększenia zainteresowania wśród uczniów zawodem hotelarza oraz promowania możliwych ścieżek kariery w branży hotelarskiej.

Pierwszego dnia wydarzenia tj. 30 maja odbędzie się całodzienna konferencja, podczas której nie zabraknie merytorycznych dyskusji i pasjonujących wystąpień praktyków hotelarstwa. Następnego dnia będą miały miejsce warsztaty szkoleniowe, na których zostaną̨ zaprezentowane między innymi szkolenia IGHP z zakresu profesjonalnej obsługi recepcji, zarządzania hotelem, HACCP.

W spotkaniu może wziąć udział wyłącznie jeden przedstawiciel z każdej szkoły, liczy się pierwsza zarejestrowana osoba. Warunek ten nie dotyczy szkół zrzeszonych w IGHP - członkowie Izby mają zapewnione po 2 miejsca. IGHP przyjmuje zgłoszenia do 20 maja lub do wyczerpania limitu miejsc.

W tegorocznej konferencji może wziąć udział około 250 osób.

Link do bezpłatnej rejestracji na wydarzenie: https://2konferencjadlanauczycieli.konfeo.com/pl/groups

Konferencja otrzymała dofinansowanie ze środków budżetu państwa w ramach konkursu dotacyjnego Ministerstwo Sportu i Turystyki w 2023 roku.

W zeszłorocznej edycji ogólnopolskiej konferencji IGHP wzięło udział ponad 100 nauczycieli ze szkół branżowych Horeca. Pierwszy dzień wypełniło pięć dyskusji panelowych i wystąpienia gości specjalnych, natomiast drugiego dnia wydarzenia miały miejsce warsztaty dla nauczycieli.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij