Polcard from Fiserv Partnerem 20-lecia IGHP

08.02.2023
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

W 2023 roku mija 20 lat działalności Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Partnerem jubileuszu jest Polcard from Fiserv.

- W 2023 roku celebrujemy 20 lat istnienia IGHP. Od dwóch dekad reprezentujemy naszą branżę w kontaktach z administracją państwową oraz w Unii Europejskiej. Integrujemy środowisko hotelarzy, edukujemy, szerzymy dobre praktyki. Dzisiaj IGHP jest najbardziej wpływową organizacją w branży hotelarskiej - lobbujemy na rzecz jej rozwoju, chronimy interes hotelarzy, wspieramy wszelkie inicjatywy gospodarcze naszych członków, a także promujemy społeczną odpowiedzialność biznesu w branży. Bardzo się cieszymy, że firma PolCard from Fiserv została Partnerem 20-lecia IGHP. To dla nas niezwykle ważny czas i tym bardziej jesteśmy dumni, że mamy tak zacnego partnera u boku - mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

Fiserv Polska, właściciel marki PolCard from Fiserv, od ponad 30 lat oferuje na rynku polskim płatności inspirowane biznesem. 

- Możliwość współpracy z IGHP i zaproszenie nas do honorowego partnerstwa 20-lecia jest dla nas prawdziwym wyróżnieniem. Od 30 lat rozwijamy innowacyjne technologie z myślą o przedsiębiorcach. Obsługujemy ponad 90 tysięcy klientów, w tym hotele, co sprawia, że dobrze rozumiemy wyzwania przed jakimi stoi branża hotelarska. Wierzymy, że prawdziwa innowacja musi wynikać z obopólnych doświadczeń. Tylko wtedy może być ona użyteczna i pomagać w prowadzeniu oraz rozwoju biznesu. Tak też powstała nasza oferta dla hoteli, która opiera się o potrzebę bezpieczeństwa - mówi Krzysztof Polończyk, prezes Fiserv Polska.

Współpracując z PolCard from Fiserv, hotele mogą:

  • Obsłużyć płatności swoich gości w środowisku POS i eCommerce
  • Zabezpieczyć przyszłe rozliczenia płatności poprzez preautoryzację
  • Przyjmować płatności online dzięki Generatorowi Linków
  • Realizować płatności na odległość z gwarancją bezpieczeństwa transakcji dzięki 3D Secure
  • Monitorować transakcje w strefie klienta OnePortal24
  • Obsłużyć transakcje kartami płatniczymi i Blikiem, jak również przyjąć płatność w walucie obcej
  • Zintegrować swój PMS z terminalem i Generatorem Linków dla sprawnej obsługi

Rozwiązania firmy są zintegrowane z systemami Profitroom, Betasi, KW Hotel, Hotelgram, Intea i nie tylko. 

Dowiedź się więcej o naszej ofercie dla hoteli oraz odbierz bezpłatny dostęp do nagrania webinaru „Jak uchronić hotel i jego gości przed transakcjami oszukańczymi?”.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij