Konferencja IGHP dla nauczycieli

25.04.2022
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

W podwarszawskim Józefowie 30 i 31 maja odbędzie się bezpłatna, ogólnopolska konferencja pt. "Odbudowa prestiżu pracy w sektorze hotelarskim poprzez współdziałanie IGHP z placówkami szkolnictwa branżowego (średniego)" organizowana przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Uczestniczyć w niej będą m.in. kadra szkół średnich, eksperci i praktycy świata hotelarskiego oraz przedstawiciele administracji państwowej.

Jednym z priorytetów IGHP jest prowadzenie aktywnych działań mających na celu pobudzenie zainteresowania zawodem hotelarza oraz promowanie możliwych ścieżek kariery w branży. Dlatego Izba postanowiła zorganizować duże wydarzenie dla nauczycieli z całej Polski, które rozpocznie otwartą dyskusję i współpracę, by wypracować rozwiązania umożliwiające wzajemną wymianę informacji, wsparcie i integrację środowiska hotelarskiego, któremu szczególnie leży na sercu przyszłość branży.

 
Zadanie publiczne zostało dofinansowane ze środków Ministerstwo Sportu i TurystykiPolska Organizacja Turystyczna jest oficjalnym Partnerem wydarzenia.

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij