Accor z D-EDGE Hospitality Solutions

12.04.2022
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Accor, wiodąca na świecie grupa hotelowa ogłosiła, że wybrała D-EDGE Hospitality Solutions jako nowy Centralny System Rezerwacji (CRS) dla swoich 5300 hoteli na całym świecie.

Dzięki temu posunięciu Accor zapewni swoim hotelom wzbogaconą platformę — CRS nowej generacji D-EDGE — która może sprostać nowym wyzwaniom w hotelarstwie. Wszechstronny, ale łatwy w użyciu D-EDGE Central Reservation System, umożliwia bardzo szybką adaptację, będąc jednocześnie otwartym na cały hotelowy ekosystem technologiczny – PMS, RMS, Dystrybutorzy i wszelkich przyszłych nowych graczy – i jest oparty na chmurze, aby zapewnić maksymalną efektywność.

CRS D-EDGE jest jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem, które zapewnia bezpośrednie połączenie z ponad 550 firmami zewnętrznymi i dystrybutorami na całym świecie w tym w Polsce. Dzięki otwartemu interfejsowi API i doświadczeniu w zakresie integracji, D-EDGE umożliwi Accorowi wykorzystanie wszystkich możliwości dystrybucyjnych i zaoferowanie swoim hotelom rozwiązań i dystrybutorów najlepiej dostosowanych do regionu, marki lub kategorii usług.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij