IGHP ze specjalną ofertą szkoleniową dla szkół hotelarskich

19.11.2021
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego przygotowała dla nauczycieli preferencyjne warunki uczestnictwa w organizowanych przez siebie branżowych szkoleniach. Ponadto, pierwsza szkoła, która zgłosi chęć udziału w danym szkoleniu, otrzyma bezpłatnie jedno miejsce dla uczestnika.

Brak pracowników to jedno z głównych wyzwań branży hotelarskiej, na które wskazują uczestnicy comiesięcznych ankiet Izby. Z uwagi na sytuację, która staje się również barierą w powrocie turystyki do normalności, a także na tradycyjnie dobrą współpracę z sektorem edukacji, IGHP przygotowała dla nauczycieli i wykładowców przedmiotów związanych z szeroko pojętym hotelarstwem atrakcyjną ofertę cenową i zachęca do udziału w specjalistycznych branżowych szkoleniach, które organizuje cyklicznie w całej Polsce.

– Nasze szkolenia prowadzą doświadczeni i uznani eksperci. Wierzę, że przygotowane przez nas warsztaty wpiszą się w zainteresowania nauczycieli. Jesteśmy również otwarci na współpracę w szerszym zakresie tematycznym, by w przyszłości oferować dla instytucji oświatowych szkolenia „szyte na miarę” – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

Nauczyciele oraz wykładowcy przedmiotów hotelarskich będą mogli skorzystać z preferencyjnych warunków uczestnictwa. Cena za udział w szkoleniu zostanie pomniejszona o rabat, jaki otrzymują członkowie Izby. Ponadto, pierwsza szkoła, która zgłosi chęć udziału w danym szkoleniu, otrzyma bezpłatnie jedno miejsce dla uczestnika. Zapisy już ruszyły.

Tematy szkoleń aktualnie organizowanych przez IGHP:

  • „Sprzedaż i marketing w hotelarstwie”
  • „Profesjonalny recepcjonista - kreator doświadczeń Gości i efektywny sprzedawca”
  • „Revenue Management w dobie pandemii. Co się zmieniło?”
  • „Informacja zarządcza w hotelu i standard USALI”
  • „Zyskowna gastronomia hotelowa, kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) - cele czy drogowskazy?"
  • „Skuteczny dialog z pracownikiem, czyli efektywne budowanie relacji zarządczych w hotelu”

Wśród prowadzących są eksperci, m.in. Anna Głąbińska, Kris Głąbiński, Karol Weber, Kamil Maroszek, Wojciech Fronczak, Urszula Kołtko, Cezary Sarnecki czy Jarosław Podniesiński.

Szczegółowe informacje o szkoleniach Izby oraz aktualny harmonogram spotkań można znaleźć na stronie internetowej www.szkoleniaIGHP.com .

 

Na zdjęciu: Kamil Maroszek oraz nauczyciele z Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie biorący udział w szkoleniu recepcyjnym

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij